بنیامین آلبوم جدیدش را به همسرش تقدیم کرد

شعر و موسیقی - فرازنیوز: پس از گذشت بیش از دو ماه از مرگ همسر بنیامین بهادری در یک تصادف، امروز آلبوم جدید این خواننده پاپ منتشر شد و بنیامین آن را به همسرش تقدیم کرد.
کد مطلب: 40213| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۱۴ ۲۲:۱۲:۱۰| نسخه چاپی
بنیامین آلبوم جدیدش را به همسرش تقدیم کرد

به گزارش فرازنیوز، بنیامین بهادری در صفحه فیس بوک و اینستاگرامش تصویری از جلد آلبوم جدیدش با عنوان «بنیامین 93» منتشر کرده و نوشته است :«تقديم به نسيم جان. با عشق و اميد»

نسیم حشمتی همسر بنیامین بهادری، 29 آذر امسال در بزگراه شهید همت و در تصادف اتومبیل درگذشت.او و بنیامین سوار یک دستگاه "دوو ماتیز" و در مسیر شرق به غرب همت ، در حال حرکت بودند که یک دستگاه "پژو 206 " از پشت به این خودرو برخورد کرده و به علت سرعت و شدت ضربه، خودرو به سمت راست منحرف و در فضای سبز سمت راست حاشیه بزرگراه واژگون شد.

نسیم حشمتی که 30 ساله بود، بر اثر ضربه، مصدوم و به بیمارستان منتقل و در آنجا فوت کرد. او و بنیامین یک دختر خردسال به نام بارانا داشتند که عکس او روی آلبوم جدید بنیامین و در کنارش دیده می شود.

به گزارش سایت موسیقی ما ، در این آلبوم فرید احمدی ، نیما وارسته و علی منصوری با بنیامین همکاری داشته‌اند و این خواننده ملودی‌های آلبومش را خودش ساخته است.
این آلبوم 12 قطعه به نام‌های قهوه، جادوگر گیسو، مدار، دوباره چشمات، هفته عشق، دست نگه دار، عشق داغ من، یه خونه، فقط شبیه خودتی، گل یاس 2، آشوب و عشق در روز قیامت ، دارد.

بنیامین در قسمتی از کاتالوگ معرفی این آلبوم نوشته است: «تمام این ترانه‌ها دلتنگ تواند، مثل خود من که بیشتر از همیشه دلم برایت تنگ شده است»

"

بنیامین بهادری چند روز پیش هم در صفحه شخصی اش در ایسنتاگرام با انتشار  متنی از همدردی مردم و دوستانش تشکر کرد و نوشت:«سپاس از شما كه شانه به شانه مان بوديد كه سنگينى بار اين غم از سر و دوش ما گران تر بود .آن كه شمعى برافروخت، آنکه آهى كشيد، آن كه شبنم اشكى افشاند، آن كه گلى فرستاد، آن كه قدمى به تسلايمان برداشت،آن كه از دوردستها دعايمان كرد گمان نبرد كه فراموشمان مى شود.

او مانند نسيم از اين باغ عبور كرد و بارانا يادگارش در دستان ماست. بيهوده نبود كه نسيم در تمام ترانه هايمان وزيدن گرفته بود و مگر مى شد كه باران نبارد.

واى باران باران

شيشه پنجره را باران شست

از دل من اما چه كسى نقش تو را خواهد شست.»

کد مطلب: 40213| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۱۴ ۲۲:۱۲:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 18, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.