پشت پرده اعزام دختران آلمانی به جهاد نکاح

تحولات جهانی - فرازنیوز: زمانی که از سونیا سئوال شده است آیا درباره جهاد نکاح و دست به دست شدن در میان جنگجویان اطلاع دارد پاسخ داده است اینها همه دروغ است و صحت ندارد.
کد مطلب: 40278| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۱۶ ۱۰:۴۵:۱۰| نسخه چاپی
پشت پرده اعزام دختران آلمانی به جهاد نکاح

به گزارش فرازنیوز، روزنامه  دی ولت آلمان در گزارشی با اشاره به شستشوی مغزی جوانا این کشور توسط گروههای افراطی و تروریست، دختران جوان آلمانی برای ازدواج با جنگجویان سوریه عازم این کشور می شوند. بعد از افزایش تعداد گزارشهای مربوط به ناپدید شدن دختران جوان و عدم بازگشتشان به خانه ،‌ نیروهای امنیتی آلمان این دختران را تحت پیگرد امنیتی قرار دادند.

گزارش روزنامه دی ولت آلمان درباره جهاد نکاح

 

 روزنامه دی ولت فاش کرد بیش از بیست دختر نوجوان آلمانی به هدف ازدواج با تروریستها در سوریه به این کشور رفته اند. دی ولت نوشت بعد از افزایش تعداد گزارشهای مربوط به ناپدید شدن دختران جوان و عدم بازگشتشان به خانه ،‌ نیروهای امنیتی آلمان این دختران را تحت پیگرد امنیتی قرار دادند.

 

دراین راستا پلیس آلمان ، گزارشی را از خانواده یک دختر به نام سونیا دریافت کردند که پدرش الجزایری و مادرش آلمانی است. پلیس بعد از تحقیقات و پیگرد امنیتی این دختر شانزده ساله را به همراه مدارک تقلبی در جنوب آلمان بازداشت کرد.

 

بعد از بازجوئی از او مشخص شد وی قصد داشته است از آلمان به سوریه برود تا به دختران دیگری که پیش از وی به سوریه رفته اند ملحق شود. سونیا در بازجوئی گفته است بزرگترین آرزویش این است که همچون همسران پیامبر و همسران صحابه که در جنگها و درگیریها در کنار همسرانشان بوده اند به جنگجویان سوریه بپیوندد.

سونیا همچنین گفته است او و همکلاسیهایش از طریق اینترنت جذب شده اند و مستقیم با کسی (عوامل جذب نیرو برای ارسال به سوریه) در ارتباط نبوده اند. زمانی که از سونیا سئوال شده است آیا درباره جهاد نکاح و دست به دست شدن در میان جنگجویان اطلاع دارد پاسخ داده است اینها همه دروغ است و صحت ندارد.

جهاد نکاح دختران آلمانی

در این راستا روزنامه آلمانی داس بیلد هم گزارش داد مراکز امنیتی آلمان درباره این احتمال که آلمان به زودی با حملات تروریستی مواجه شود هشدار داده اند.

 

طبق جدیدترین پژوهشهای روزنامه های دی ولت و اشپیگل ، شمار جنگجویان آلمانی که در پایان سال قبل دویست نفر بوده اند به سیصد نفر در اوایل امسال رسیده اند. در این راستا طبق گزارش دستگاههای اطلاعات امنیتی آلمان جنگجویان آلمانی در منطقه ای در شمال سوریه برای خود شاخه جنگجویان آلمانی را تشکیل داده اند.

کد مطلب: 40278| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۱۶ ۱۰:۴۵:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.