جاعل کلاهبردار را شناسایی کنید + عکس

ایران - فرازنیوز: رییس پلیس آگاهی غرب استان تهران از دستگیری کلاهبردار میلیاردی با 15شاکی در شهریار خبر داد و از مالباختگان احتمالی خواست جهت تشکیل پرونده و رسیدگی به پلیس آگاهی مراجعه کنند.
کد مطلب: 41136| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱/۲۵ ۸:۵۴:۱۰| نسخه چاپی
جاعل کلاهبردار را شناسایی کنید + عکس

به گزارش فرازنیوز، سرهنگ منصور خدادادی تشریح کرد: با دریافت پرونده ای از کلانتری 18باغستان شهریار مبنی بر کلاهبرداری فردی به نام "ح-ک" که با چهره موجه خود را از کارکنان دولت معرفی می کرد، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

سرهنگ خدادادی ادامه داد: شاکی با فریب یکی از مالباختگان به او وعده داده بود می تواند برایش تخفیف مجوز ساخت بگیرد و در این راستا 104 میلیون و 500 هزار ریال از وی گرفته و هیچ کاری انجام نداده بود.

 

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع، ضمن تحقیق از شاکی مشخص شد که متهم با نشان دادن دستبند و انواع کارت های شناسایی از نهادهای کشوری و لشکری، شاکی را فریب داده و اعتماد وی را جلب کرده و در فواصل مختلف به بهانه پیشرفت کار مبالغی اخذ کرده است .

 

خدادادی تصریح کرد: به مرور زمان شاکیان دیگری که به بهانه های مختلف و متناسب به نیاز آنها، مانند اخذ وام های سنگین، آزادی زندانی، اعطاء نمایندگی، با چهره موجه و با استفاده از عناوین جعلی و دادن شماره حساب خود کلاهبرداری کرده بود به پلیس آگاهی مراجعه کردند.

 

رییس پلیس آگاهی غرب استان تهران عنوان داشت: با بکارگیری مخبرین و اقدامات فنی نهایتا متهم در منطقه فردیس مورد شناسایی قرار گرفته و پس از دستگیری جهت تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی منتقل شد.

 

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: در بازجویی از متهم ، وی ضمن اعتراف به جرمش،به کلاهبرداری از 15 نفر بالغ بر یک میلیارد و 8 میلیون ریال اعتراف کرد.

 

سرهنگ خدادادی افزود: متهم اعتراف کرد با همراه داشتن دستبند و گاز اشک آور ، در کلاهبرداری هایش ، کارت های مربوط به نمایندگی شرکتش را به مالباختگان نشان می داده و به بهانه وام گرفتن از آنها پول می گرفته است .

 

گفتنی است؛ به دستور مقام قضایی تصویر متهم در جراید و رسانه های کشوری منتشر می شود تا چنانچه شهروندی به این شیوه مورد کلاهبرداری قرار گرفته، جهت تشکیل پرونده و رسیدگی به آن به پلیس آگاهی غرب استان تهران واقع در شهرک اداری شهرستان شهریار مراجعه کنند.

 
کلید واژه ها: جاعل، کلاهبرداری
کد مطلب: 41136| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱/۲۵ ۸:۵۴:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶  ,   September 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.