زندگینامه یادگار امام در نمایشگاه كتاب

ادبیات و هنر - فرازنیوز: زندگینامه سید احمد خمینی به قلم جواد كامور بخشایش به زودی از سوی انتشارات سوره مهر به چاپ می رسد.
کد مطلب: 41155| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱/۲۵ ۱۱:۳۴:۱۰| نسخه چاپی
زندگینامه یادگار امام در نمایشگاه كتاب

به گزارش فرازنیوز، جواد كامور بخشایش با اشاره به آماده چاپ بودن زندگینامه سید احمد خمینی در قالب مجموعه كتاب های "شخصیت های مانا" گفت: این اثر را به سفارش دفتر ادبیات انقلاب اسلامی حوزه هنری نوشته ام و توسط انتشارات سوره مهر در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران عرضه می شود.
وی درباره مضمون این اثر، عنوان كرد: در این كتاب به زندگی سید احمد خمینی از زمان تولد تا فوت در پنج فصل پرداخته می شود. كتاب از پیشینه خانوادگی و تولد سید احمد خمینی آغاز می شود و همچنین نقش ایشان در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و سال های تثبیت نظام جمهوری اسلامی و در نهایت سال های پایانی عمر ایشان پس از رحلت امام خمینی (ره) و تاسیس و مدیریت موسسه حفظ و نشر آثار امام خمینی (ره) و احداث، تكمیل و اداره حرم مطهر رهبر كبیر انقلاب اسلامی در این كتاب آمده است.
كامور بخشایش تاكید كرد: در بخش پایانی كتاب زندگینامه سید احمد خمینی به چگونگی فوت ایشان و شایعاتی كه در آن زمان درباره اش گفته می شد پرداخته ایم.
این نویسنده و پژوهشگر گفت: برای نگارش این اثر از مجموع آن چیزی كه درباره سید احمد خمینی در آثار مكتوب، مصاحبه ها و فیلم ها وجود داشت استفاده كرده ام و اثری مستند از زندگی این شخصیت برجسته انقلاب اسلامی خلق شده است.
وی همچنین ابراز امیدواری كرد چاپ تازه ای از «خاطرات آیت‌الله سید محمد خامنه‌ای» كه توسط انتشارات مركز اسناد انقلاب اسلامی به چاپ رسیده بود در بیست و هفتمین نمایشگاه كتاب عرضه شود.
شایان ذكر است از جواد كامور بخشایش در نمایشگاه كتاب امسال چاپ چهارم كتاب "جای امن گلوله ها" و چاپ سوم كتاب "خاطرات سید مرتضی نبوی" عرضه می شود.

کد مطلب: 41155| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱/۲۵ ۱۱:۳۴:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 21, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.