مایکل شوماخر از کما خارج شد

جهان - فرازنیوز: مدیر فعالیت های ˈمایکل شوماخرˈ قهرمان صاحب نام مسابقات اتومبیلرانی فرمول یک از به هوش آمدن وی پس از یک دوره طولانی کمای مصنوعی خبر داد.
کد مطلب: 41599| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۲/۵ ۲۰:۴۵:۱۰| نسخه چاپی
مایکل شوماخر از کما خارج شد

به گزارش فرازنیوز، «سابینا کیم» به بخش آلمانی این شبکه گفت: شوماخر از حالت کمای مصنوعی خارج شد و توانست همسر خود را بشناسد. اما خروج کامل وی از کما به دلیل تاثیر دارویی دشوار است. او گاه به هوش می آید و دوباره به حالت کما بر می گردد. 

 
کیم افزود: نمی توانم بیش از این چیزی بگویم زیرا برای مسائل شخصی شوماخر احترام قائلم. 
 
مایکل شوماخر ( Michael Schumacher) زاده 3 ژانویه 1969 در شهر هورت در ایالت نوردراین-وستفالن آلمان، رانندهٔ آلمانی مسابقات فرمول یک است. 
 
شوماخر که سال 2012 از مسابقات حرفه ای کناره گیری کرد، با ثبت رکورد 91 پیروزی موفق ترین راننده مسابقات فرمول یک به شمار می رود. 
 
شوماخر روز یکشنبه 29 دسامبر 2013 در حالی که به همراه پسرش در کوه های آلپ فرانسه اسکی می کرد، دچار سانحه شد و سرش به صخره اصابت کرد. به گفته پزشکان، او با سرعت بالا با یک صخره برخورد کرده، به هوا پرتاب شده و دوباره روی صخره فرود آمده است. شوماخر در زمان وقوع سانحه از کلاه ایمنی استفاده می کرده است و به گفته پزشکان اگر کلاه ایمنی بر سر نمی داشت، در جا کشته می شد. پزشکان با انجام عمل جراحی و همچنین مراقبت های پزشکی به وضعیت وی رسیدگی کردند و تا کنون در کمای مصنوعی به سر می برد.
کلید واژه ها: مایکل شوماخر کما
کد مطلب: 41599| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۲/۵ ۲۰:۴۵:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶  ,   September 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.