دستگیری مأمور قلابی کمیته امداد

ایران - فرازنیوز: رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران از دستگیری مأمور قلابی کمیته امداد امام خمینی (ره) خبرداد که از مردم سه شهرستان شهریار، اندیشه، فردیس و ملارد سرقت می‌کرد.
کد مطلب: 41607| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۲/۵ ۲۰:۵۸:۱۰| نسخه چاپی
دستگیری مأمور قلابی کمیته امداد

به گزارش فرازنیوز، سرهنگ منصور خدادادی در تشریح این خبر گفت: با دریافت پرونده‌ای مبنی بر دستگیری سارق صندوق صدقات و کشف کارت و رسید جعلی کمیته امداد از کلانتری 11 مرکزی شهریار موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

 
وی ادامه داد: متهم به هویت "ن" اهل شیراز ساکن فردیس در تحقیقات و بازجویی پلیس اظهار داشته حدود 10 ماه بوده که با بدست آوردن یک برگ رسید کمیته امداد با استفاده از اسکن کردن و پرینت رنگی موفق به جعل آن شده است.
 
خدادادی افزود: با توجه به این که متهم جهت انجام این کار نیاز به یک جلد کارت شناسایی داشته نهایتاً به روشی که ذکر شد یک جلد کارت شناسایی کمیته امداد و مأمور جمع آوری صدقات و نذورات نیز به نام خود جعل کرده است.
 
خدادادی تصریح کرد: متهم روزانه به 30 باب منزل در شهرستان‌های شهریار، فردیس، ملارد و اندیشه مراجعه و با نشان دادن کارت کمیته امداد موفق به گرفتن 15 صندوق صدقات از آنان می‌شده است.
 
رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران عنوان داشت: وی با استفاده از کلید دست ساز و دم باریک صندوق‌ها را باز می کرده و روزانه مبلغ 100هزار تومان پول جمع آوری و بابت آنها رسید به صاحبان خانه می‌داده است.
 
وی خاطرنشان کرد: سارق برای شک نکردن مالکان شماره کذب برروی صندوق می نوشته و اعلام می‌کرده غیر از او کسی حق باز کردن صندوق را ندارد و در این مدت جمعاً مبلغ 300 میلیون ریال اخذ که اکثر وجوه را جهت مصرف مواد مخدر از نوع شیشه و معیشت خود استفاده کرده است که در این خصوص نمایندگان کمیته امداد شهرستان‌های شکایت کرده و متهم به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قانونی شد.
کد مطلب: 41607| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۲/۵ ۲۰:۵۸:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷  ,   February 20, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.