بازدید نایب رئیس هیات مدیره پست بانک ایران از شعب استان‌‌های بوشهر و خوزستان

بانک و بیمه - فرازنیوز: فریبرز شعبانیان نایب رئیس هیأت مدیره پست بانک ایران به اتفاق محمد رحمانی رئیس اداره کل امور شعب، بیست‌وششم فروردین‌ماه سال جاری از برخی شعب و دفاترخدمات بانکی روستائی استان بوشهر و همچنین یکم اردیبهشت ماه به اتفاق رحمانی و حمید محمدی رئیس اداره کل دفاترخدمات بانکی از برخی شعب و دفاترخدمات بانکی استان خوزستان بازدید کرد.
کد مطلب: 41616| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۲/۵ ۲۱:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
بازدید نایب رئیس هیات مدیره پست بانک ایران از شعب استان‌‌های بوشهر و خوزستان

به گزارش فرازنیوز،وی در سفر به این استان از واحدهای ستادی، شعب مرکزی و انقلاب بوشهر، شعبه اهرم، شعب مرکزی و شریعتی برازجان و همچنین دفاترخدمات بانکی روستاهای بنداروز و نظرآقا بازدید و ضمن ارائه رهنمودهای لازم به بیان مسائل و سیاست‌های بانک در سال 93 پرداخت و سپس در حین بازدید از نظرات اعضای شورای اسلامی روستاهای مذکور نیز درخصوص دفاتر آگاه شد.

شعبانیان در این جلسه گفت: با توجه به رسالت و نقش پست‌بانک ایران در خدمات‌رسانی به نقاط روستایی، درسال جاری یکی از مهمترین برنامه‌ها، ارتقاء کیفیت خدمات در روستاهاست و لازم است بصورت جدی و با برنامه‌ریزی مشخص این هدف در سطح ستاد و شعب تبیین شود.
شعبانیان تصریح کرد: پست بانک استان بوشهر با عملکرد بسیار مطلوب خود در تمام بخش‌ها بویژه کسب رتبه اول جذب منابع توانسته است با همتی والا و در سایه همدلی و فضای هماهنگی و تفاهم بین مجموعه به این مهم دست یابد.
وی توجه به امکانات رفاهی کارکنان، سرمایه گذاری در منابع انسانی، افزایش سرمایه را از دیگر برنامه مهم پست‌بانک در سال 93 برشمرد.
محمدرحمانی رئیس اداره کل امور شعب نیز در این جلسه ضمن تبریک کسب رتبه اول در جذب منابع به کارکنان پست بانک استان، خواستار روند متناسب جذب منابع و رشد متوازن شعب شد.
همچنین احمد فرهمند مدیرشعب استان بوشهر در ابتدای جلسه به تشریح عملکرد سال 92 پرداخت و اظهار داشت: مهمترین چالش و مشکل استان کمبود نیروی انسانی است و انتظار داریم در این زمینه مساعدت بیشتری صورت پذیرد.
گفتنی است: در این جلسه رؤسای شعب و دوایر ستادی و کارشناسان استان هریک به اختصار به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.
بنابراین گزارش: نایب رئیس هیأت مدیره پست بانک ایران در این سفر نشست دیگری را با مدیرکل امور روستائی استانداری بوشهر در محل مدیریت شعب این استان برگزار و لوح تقدیر مهندس ضیائی مدیرعامل بانک را به وی اهداء کرد.
حسین عالی‌نژاد مدیرکل امور روستائی استانداری بوشهر در این نشست ضمن تقدیر از همکاری و همراهی پست بانک استان گفت: اداره کل امور روستایی استانداری در سال 92 کلیه حسابهای دهیاری‌ها را به دفاتر روستائی این بانک منتقل نمود و تاکنون همکاری خوبی داشته است.
وی افزود: ارائه خدمات توسط پست بانک‌ایران در روستاها از برکات نظام جمهوری اسلامی است و نقش این بانک در توسعه روستایی کشور بسیار حائز اهمیت می باشد.
شعبانیان در این نشست ضمن قدردانی از تعامل و همکاری اداره کل امور روستایی استانداری با پست بانک تصریح کرد: رویکرد این بانک خرده‌بانکداری و خدمت‌رسانی در روستاهاست و در سال جاری بدنبال ارتقاء بهبود خدمات بانکی در این مناطق هستیم.
گفتنی است: نایب رئیس‌ هیأت مدیره در سفر دیگری به استان خوزستان از شعب مرکزی آبادان و خرمشهر، دو دفترخدمات بانکی اداره بنادر و کشتیرانی خرمشهر و آبادان و همچنین شعب سقراط و مرکزی اهواز بازدید و در ادامه جلسه‌ای با مسئولان منطقه آزاد اروند برگزار و به تشریح توانمندی‌های پست بانک ایران پرداخت.
همچنین محمدعلی نورانی معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد اروند در این نشست ضمن استقبال از فعالیت‌های پست‌بانک ایران گفت: این منطقه، ظرفیت‌های بالقوه بسیاری برای فعالیت بانک‌ها به ویژه پست بانک ایران دارد.
شعبانیان درپایان سفر خود به استان خوزستان در جلسه شورای اداری استان شرکت کرد و ضمن استماع گزارش قاسم تاجوک مدیرشعب استان و همچنین دیدگاه‌ها و نظرات رؤسای شعب و دوایر و کارشناسان ستادی، بر موضوع نظارت و کنترل عملکرد توسط مسئولان واحدهای مختلف بانک تأکید نمود.
کد مطلب: 41616| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۲/۵ ۲۱:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷  ,   October 15, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.