تقدیر معاون اجرائی رئیس جمهور از پست بانک ایران

بانک و بیمه - فرازنیوز:محمد شریعمتداری معاون اجرائی رئیس جمهور با ارسال تقدیرنامه‌ای از مجموعه پست بانک ایران به جهت همکاری در ثبت‌نام مرحله دوم یارانه‌ها تقدیر نمود.
کد مطلب: 41621| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۲/۵ ۲۱:۴۳:۱۰| نسخه چاپی
تقدیر معاون اجرائی رئیس جمهور از پست بانک ایران

به گزارش فرازنیوز، در این تقدیرنامه به عنوان بانک آمده است؛ اجرای پروژه ملی ثبت نام اینترنتی متقاضیان برای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها نمونه بارزی از عزم ملی و مدیریت جهادی در مسیر اقتصاد و فرهنگ کشور بوده است. حال آنکه این مرحله کلیدی با تلاش‌های ارزشمند و همکاری صادقانه فرد فرد دست‌اندرکاران با موفقیت به پایان رسیده است. بدیوسیله از همکاران آن مجموعه که با مشارکت ارزشمند خود فرآیند پشتیبانی فنی ثبت‌نام در این مرحله را با اتکال به خداوند سبحان و توسل به حضرت فاطمه‌زهرا(س) به نحو احسن به انجام رسانده‌اید تقدیر و تشکر می‌نمایم. امید که با استفاده از تجربیات به دست آمده در مسیر تعالی بیشتر میهن اسلامی‌مان گام برداریم.


گفتنی است: 14 هزار و 500 شعبه و دفترخدمات بانکی شهری و روستائی پست بانک ایران از بیستم الی سی و یکم فروردین‌ماه سال جاری، عملیات ثبت‌نام متقاضیان دریافت یارانه را در سراسر کشور به ویژه در مناطق روستائی و دوردست انجام دادند.

کد مطلب: 41621| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۲/۵ ۲۱:۴۳:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷  ,   March 18, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.