سکه دوباره میلیونی شد

اقتصاد ایران - فرازنیوز: بهای سکه امروز با اثر پذیری از روند اونس جهانی در حالی درمسیر افزایشی قرار گرفت و پا را از مرز ۱ میلیون تومان فراتر گذاشت که نوسان ارزها محدود بود.
کد مطلب: 41697| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۲/۶ ۲۱:۵۰:۱۰| نسخه چاپی
سکه دوباره میلیونی شد

به گزارش فرازنیوز، بازار طلا و سکه امروز در پی روند افزایشی اونس در شب گذشته و در حالیکه بازار ارز با نوسان محدود روبرو بود ارزش سکه بهار آزادی را مجدداٌ از مرز 1 میلیون تومان عبور داد.
امروز بازار فلزات طلایی متأثر از دلار و بویژه اونس جهانی با افت و خیز قیمتی مواجه شد و هر قطعه سکه ی بهار آزادی در طرح امامی بر بهای 1 میلیون و 4 هزار تومان و طرح قدیم این سکه بر قیمت 1 میلیون و 5 هزار تومان بسته شد که نسبت به پنج شنبه گذشته 18 هزار تومان افزایش را به ثبت رساند.
اما در غروب امروز هر نیم و ربع سکه بعد از نوسان محدود بر بهای 536 و 324 هزار تومان و سکه 1 گرمی بر نرخ 210 هزار تومان قرار گرفتند.
بازار ارز با دخالت غیر مستقیم دولت و از طریق تقویت عرضه و کاهش تقاضا، امروز با کاهش دامنه ی نوسانات و آرامش نسبی روبرو شد.
با اقدام دولت مبنی برعرضه ارز حاصل از صادرات پتروشیمی به بازار در کنار تأمین ارز قطعه سازان خودرو با نرخ مبادله ای، بازار امروز را با نوسان محدود ارزها و رفت و برگشت دلار بین نرخ 1250 تا 1265 دلار سپری کرد.
شایان ذکر است، هر مثقال طلای 17 عیار نیز با قرار گرفتن بر بهای 445 هزار و 500 تومان نسبت به پنج شنبه گذشته 5 هزار تومان رشد داشت.
گفتنی است، هر اونس طلا در پی تشدید تنش ها در روابط روسیه و اوکراین و احتمال اعمال تحریمهای اقتصادی و تجاری آمریکا و اروپا علیه روسیه و با کاهش شاخصهای سهام افزایش و در هر اونس به 1304 دلار و 80 سنت رسید.

کلید واژه ها: قیمت سکه
کد مطلب: 41697| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۲/۶ ۲۱:۵۰:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷  ,   August 20, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.