با تملک 13 ملک در تپه آبک؛

بوستان گلابدره 4 هزار متر مربع گسترش یافت

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: به منظور توسعه فضاهای سبز عمومی و حفظ و احیاء باغات قدیمی شهر تهران 13 معارض ملکی در تپه آبک تملک و به بوستان گلابدره در حدود 4 هزار متر مربع افزوده شد.
کد مطلب: 41886| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۲/۱۲ ۱۲:۵۲:۱۰| نسخه چاپی
بوستان گلابدره 4 هزار متر مربع گسترش یافت

به گزارش فرازنیوز،  جواد عزیزی رئیس اداره املاک و مستغلات شهرداری این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت : معارضین ملکی در ضلع جنوب غربی بوستان گلابدره واقع شده بود که با تملک آنها 4 هزار مترمربع عرصه و2 هزار مترمربع زیربنای مسکونی ، آزاد سازی شد.

وی تصریح کرد : در راستای اجرای این طرح ضمن تعیین تکلیف و کسب رضایت مالکین املاک موجود، نسبت به زیباسازی حاشیه بوستان گلابدره و برطرف شدن معضلات پیرامون آنها اقدام شده است.


این مقام مسئول خاطر نشان ساخت :با اجرای این طرح دسترسی شهروندان از ضلع جنوب غربی به بوستان مذکور آسانتر و نمای زیباتری در بستر بوستان کوهستانی گلابدره ایجاد و موجبات آرامش محیطی شهروندان نیز فراهم شده است .

گفتنی است بوستان گلابدره یکی از پروژه های مهم توسعه فضای سبز در منطقه است که فاز اول آن به مساحت 72 هزار متر مربع به اتمام رسید و وارد فاز دوم شده است .

فضای این بوستان با کاشت گل های رز ، گل فصلی و دائمی و.... فرش شده است تا فضای زیبایی را در کنار درختان و درختچه ها به وجود آورد.

 

کلید واژه ها: بوستان گلابدره تملک
کد مطلب: 41886| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۲/۱۲ ۱۲:۵۲:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷  ,   November 20, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.