توطئه استیلی علیه دایی!

دانش و فن آوری - فرازنیوز: در اولین جلسه کمیته فنی باشگاه پرسپولیس حمید استیلی به شدت به علی دایی تاخته است و از بقیه اعضا خواسته برابر خواسته های «خود محورانه» این مربی مقاومت کنند.
کد مطلب: 42108| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۲/۱۸ ۱۰:۲۴:۱۰| نسخه چاپی
توطئه استیلی علیه دایی!

به گزارش فرازنیوز، کمیته فنی پرسپولیس هنوز «غیرکشک» بودن خود را ثابت نکرده اسیر حاشیه شده است؛ البته نه همه اعضای آن بلکه حمید استیلی که حالا با صحبت هایش درباره علی دایی به شدت زیر ذره بین قرار گرفته است.

 
در واقع از هیات مدیره پرسپولیس به طور اتفاقی با اعضای کمیته فنی تماس گرفته می شود و از آنها خواسته می شود تا فورا جلسه ای تشکیل دهند. اما در این جلسه استیلی صحبت هایی مطرح می کند که حالا باز نشر آنها توسط یکی از روزنامه های ورزشی  سرو صدای زیادی به راه انداخته است. بنابر گزارشی که این روزنامه ورزشی نوشته استیلی در این کمیته دایی را « فردی خود محور » توصیف کرده و از اعضا خواسته مقابل تصمیمات او ایستادگی کنند. 
 
در واقع صحبت های استیلی که ظاهرا به صورت کامل دراختیار این روزنامه قرار گرفته از این قرار است:« من با این آقا (دایی) قبلا کار کرده‌ام، می‌‎شناسمش. خودمحوره اما مگه می‌شه؟ آدم‌هایی را می‌گذاریم (در کمیته فنی) که بتوانند حرف بزنند. کسانی که مقابل سرمربی کم نیاورند و اگر حرفشان خوانده نشد، بروند میان مردم و روزنامه‌ها بگویند کمیته فنی کشک است. کمیته فنی باید سرمربی را انتخاب کنه تا ازش حرف شنوی داشته باشه، بازیکن قلیونی به چه درد مکتب ما می‌خوره؟، الان طرف (دایی) لیست داده، برنامه اردو داده، لیست تمدیدی‌ها را داده ما هم باید بگوییم چشم؟ یعنی فقط ماشین امضا هستیم و عابربانک؟».
 
نکته عجیب صحبت‌ها به جایی بر می‌گردد که استیلی خطاب به علیرضا رحیمی حتی راه حل جدایی علی دایی از پرسپولیس را هم مطرح می‌کند: «باهاش (علی دایی) جلسه بذار. بهش بگو اولا بودجه‌مون محدوده، در ثانی نفرات را باید کمیته فنی تایید کنه، بعد هیات مدیره تایید می‌کنه. اون وقت خودش می‌دونه و کمیته فنی. یا می‌مونه و تحت نظر اونها کار می‌کنه یا ناچاره خودش بره».
 
اما چرا حمید استیلی هنوز کار با دایی را استارت نزده برنامه برای راندن او از تیم پرسپولیس را چیده است؟ برای پاسخ دادن به این سوال باید به اتفاقات گذشته رجوع کرد جایی که استیلی سرمربی پرسپولیس شد و دراین تیم خوب نتایج نگرفت. همان موقع بود که فریاد «علی دایی » معروف از روی سکوها به گوش می رسید و ظاهرا این موضوع هنوز استیلی را آزار میدهد. حتی او در بخش دیگری از صحبت هایش به این مورد اشاره کرده است: «توطئه اون بود که از هفته اول تو کوچه‌مون هم اسم طرف (دایی) را فریاد می‌زدند».
 
در این جلسه البته بعضی از اعضا از جمله رئیس هیات مدیره در مقابل بعضی از خواسته‌های استیلی مقاومت‌هایی هم انجام می‌دهد ولی این مقاومت‌های خفیف هم بی فایده است. این در حالی است که علیرضا رحیمی پیش از این گفته بود با دایی "دست یا علی" داده و قطعا فصل آینده با او کار می‌کند.
 
استیلی: دروغ است
اما پس از انتشار این مطالب حمید استیلی در گفت و گویی با ایسنا همه این حرف ها را کذب دانسته و صحبت از ایجاد تفرقه در تیم کرده است. او گفت: «صحبت‌هایی که به نقل از من منتشر شده به هیچ وجه واقعیت نداشت. گروهی هستند که ما آن‌ها را شناسایی کرده‌ایم و نمی‌خواهند تیم نتیجه بگیرد. آن‌ها می‌خواهند ما را مقابل هواداران قرار دهند. ما این افراد را شناسایی کرده‌ایم و هواداران مطمئن باشند که ما دوست داریم تیم خیلی خوبی برای فصل بعد ببندیم. هدف این است که زیرساخت‌های خیلی خوبی را به وجود بیاوریم که در قدم اول به پرورش بازیکنان جوان بپردازیم. در این راه اولین گام تشکیل کمیته فنی بوده که جا دارد از آن‌ها تشکر کنیم. این افراد کنار ما هستند و می‌توانند برای پرسپولیس مثمر ثمر باشند. آن‌ها نه تنها به تیم بزرگسالان بلکه به همه تیم‌های باشگاه مشاوره می‌دهند. آن گروهی که این اکاذیب را منتشر کرده هم از طریق بخش حقوقی باشگاه پیگیر هستیم و دست‌شان را رو می‌کنیم»
 
استیلی در بخش دیگری از صحبت هایش حرف زدن درباره دایی و برنامه های او را خارج از موضوع جلسه دانست و گفت: «برنامه‌های دایی در دست رحیمی است و خودش باید در این رابطه تصمیم بگیرد. ما در هیات مدیره درباره بودجه باشگاه و برنامه‌ای که برای وضعیت مالی داریم صحبت می‌کنیم. دنبال این هستیم که بدهی در طول این یک سال به جا نگذاریم.»
کد مطلب: 42108| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۲/۱۸ ۱۰:۲۴:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸  ,   April 19, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.