معاون شهردار منطقه 6 خبر داد:

راه اندازی خطوط اتوبوس تندرو جدید در قلب پایتخت

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: معاون شهردار منطقه 6 گفت: خطوط تندرو منطقه 6 جهت بهبود ترافیک در قلب پایتخت افزایش می یابد.
کد مطلب: 42740| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۲/۳۱ ۱۳:۳۴:۱۰| نسخه چاپی
راه اندازی خطوط اتوبوس تندرو جدید در قلب پایتخت

به گزارش فرازنیوز، معاون حمل و نقل ترافیک منطقه با اعلام این خبر گفت: با توجه به این که بیش از 30 درصد بیمارستانها، سازمان ها و مراکز دانشگاهی تهران در منطقه 6 واقع شده است، برنامه ریزی هایی برای ساخت 4 خط ویژه اتوبوس انجام شده است.

 محمدباقر اسدی با اشاره به مسیرهای خطوط تندرو ، افزود: یکی از خطوط اتوبوس تندرویی که در منطقه در دست اجرا داریم خط میدان هفتم تیر به میدان صادقیه خواهد بود. این خط از میدان هفتم تیر و خیابان کریمخان شروع خواهد شد و در ادامه از میدان ولی عصر (ع) و بلوار کشاورز به سمت میدان صادقیه ادامه مسیر خواهد داد.

 همچنین با توجه به راه اندازی خط 3 مترو در نیمه دوم امسال و تکمیل خط اتوبوس های تندرو، این زنجیره حمل و نقل عمومی تکمیل خواهد شد و یک اتفاق بزرگ در بهبود ترافیک در قلب پایتخت رخ خواهد داد.

 معاون حمل و نقل ترافیک منطقه ادامه داد: چهارمین خط اتوبوس تندرو که در دستور کار قرار دارد در خیابان کارگر است که از شهرک والفجر شروع و تا میدان راه آهن ادامه خواهد داشت. لازم به توضیح است که همه این طرح ها تا پایان سال 93 به بهره برداری خواهد رسید.

کد مطلب: 42740| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۲/۳۱ ۱۳:۳۴:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷  ,   January 21, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.