پیشنهاد به خریداران خانه

راه و مسکن - فرازنیوز: قیمت‌ خانه همگام با تورم در بازار پیش خواهد رفت اما جهش ناگهانی قیمت‌ها در این بخش پیش‌بینی نمی‌شود و خریداران می‌توانند برنامه‌ریزی‌های خود را با در نظر گرفتن میزان تورم اقتصادی انجام دهند.
کد مطلب: 42811| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۳/۲ ۱۱:۷:۱۰| نسخه چاپی
پیشنهاد به خریداران خانه

به گزارش فرازنیوز، یک کارشناس مسکن درباره سازندگان و متولیان این بازار نیز گفت: سازندگان اگر بتوانند مصالح ساختمانی را زودتر خریداری کنند نهایتا می‌توانند ساختمان را با قیمت پایین‌تری به پایان برسانند.

 

شادمان با بیان این‌که با آغاز فصل تابستان میزان خرید و فروش بالا نخواهد رفت، تصریح کرد:‌ خرید و فروش‌های مدنظر در ماه‌های اولیه سال صورت گرفته به طوری که خریداران بحث انتقال را به فصل تابستان موکول می‌کنند.

 

این کارشناس مسکن خاطر نشان کرد: در حال حاضر رکود از این بازار خارج شده و برای همه افراد جامعه روشن است که قیمت خانه با تناسب به افزایش هزینه تمام شده ساختمان‌ها بالا می‌رود.

 

وی درباره ارزیابی کلی بازار مسکن اظهار کرد: به طور کلی هر اتفاق اقتصادی که در جامعه پیش می‌آید تقریبا از چهار تا شش ماه آینده تاثیرش را در بازار مسکن نشان می‌دهد.

 

شادمان خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه از سال قبل جهش قیمت‌ها شروع شده، تاثیر ناشی از این میزان افزایش قیمت در حال حاضر و در آینده نه چندان دور نمود بیشتری پیدا خواهد کرد.

 

این کارشناس مسکن در پایان تاکید کرد:‌ به طور کلی بازار با جهش ناگهانی قیمت روبرو نخواهد شد.

کد مطلب: 42811| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۳/۲ ۱۱:۷:۱۰| نسخه چاپی
یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 20, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.