اجساد ۲ دختر به درخت آویزان شده پیدا شد!

زنان و خانواده - فرازنیوز: اجساد دو دختر نوجوان هند درحالی که دریکی از روستاهای شمال این کشور به یک درخت آویزان شده بود، کشف شد. یک گروه پنج نفره از مردان به این دو دختر تجاوز کرده بودند.
کد مطلب: 43045| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۳/۸ ۱۹:۴۰:۱۰| نسخه چاپی
اجساد ۲ دختر به درخت آویزان شده پیدا شد!

به گزارش فرازنیوز، پلیس هند پنجشنبه اعلام کرد اجساد دودخترنوجوان هند درحالی که دریکی ازروستاهای شمال این کشور به یک درخت آویزان شده بود، کشف شد.

بنابراعلام پلیس، بررسی های پزشکی نشان می دهد که این دودختر 14 و 15 ساله سه شنبه شب پس از آنکه دریکی ازروستاهای بخش بوداون در ایالت اوتارپرادش مورد تجاوز قرار گرفتند ، خود را دار زده اند.

آتول ساکسنا رئیس پلیس بوداون گفت : گزارش نشان می دهد که این دار آویختگی پیش ازمرگ بوده است که به این معنا است که این دختران خودکشی کرده اند. اما همه جنبه های این ماجرا را پیش از نتیجه گیری بررسی خواهیم کرد.


وی افزود: مظنون اصلی این پرونده که مردی به نام پاپو است پس ازشکایت نزدیکان این دودختر علیه پنج تن به اتهام تجاوز جمعی ، قتل و تجاوز جنسی به افراد زیرسن قانونی، بازداشت شد. وی همچنین گفت :گروهی مرکب از 50 تن ازنیروهای پلیس درجستجوی متهمان فراری هستند.

خانواده های قربانیان و ساکنان روستاها به کم کاری پلیس پس از کشف اجساد که صبح چهارشنبه صورت گرفت ، اعتراض کردند.


این خشونت ها باردیگر دشواری هایی پیشگیری از خشونت های جنسی درهند را با وجود تشدید قوانین و تلاش ها برای تغییر رفتارها درقبال زنان از زمان تجاوزجمعی و مرگ یک دانشجو دردهلی نو دراواخر سال 2012 که هند را بهت زده کرد ، نشان می دهد.


اوایل سال نیز یک دختر جوان دریکی از روستاهای دورافتاده بنگال غربی (شرق هند) براساس دستور شورای ریش سفیدان که با ارتباط او با یک مسلمان مخالف بودند ، به صورت جمعی مورد تجاوز قرار گرفت.

کد مطلب: 43045| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۳/۸ ۱۹:۴۰:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 17, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.