نزاع 50 نفر بر سر زباله در تهران!

قضایی و انتظامی - فرازنیوز: رییس کلانتری 171 مصطفی خمینی از دستگیری عاملان نزاع دست جمعی در منطقه «مرتضی گرد» خبرداد.
کد مطلب: 43363| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۳/۱۵ ۲۰:۲۷:۱۰| نسخه چاپی
نزاع 50 نفر بر سر زباله در تهران!

به گزارش فرازنیوز، سرگرد محمدحسین هاشمی درتشریح جزئیات این خبر گفت: در ساعت یک بامداد، هشتم خردادماه امسال، طی خبر واصله از مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تهران بزرگ مبنی بر درگیری دسته جمعی واحد گشت کلانتری 171مصطفی خمینی به آدرس مرتضی گرد اعزام شد.
 
وی افزود: با حضور ماموران مشخص می‌شود که تعداد حدودا 50 نفر در محل با همدیگر درگیر شده‌اند که به تذکرات و هشدارهای پلیس توجه نمی‌کنند که با عنایت به حساسیت موضوع و با توجه به شلوغی محل و شدت درگیری 7 نفر از نزاع کنندگان که از ناحیه سر و دست و صورت دچار ضرب و جرح شده بودند با هماهنگی مرکز پیام دستگیر و به کلانتری انتقال داده شدند.
 
رییس کلانتری 171مصطفی خمینی با بیان اینکه در بازجویی از متهمان و تحقیق در مورد علت درگیری مشخص شد علت درگیری خالی کردن نخاله بار خاور در زمین‌های اطراف مرتضی گرد بوده است، گفت: ظاهرا ملک متعلق به یکی از اعضای نزاع کننده به نام "رحیم" بوده که به راننده خاور به نام "جعفر" اعتراض می‌کنند که چرا در زمین‌های ما نخاله خالی می‌کنید که درگیری شروع و طرفین با دعوت از دوستان و اقوام خویش به درگیری بیشتر مبادرت و منجر به مجروح شدن چندین نفر در درگیری می‌شوند.
 
وی گفت: در نهایت همه متهمان پس از دستگیری به دلیل اخلال در نظم عمومی و ایجاد رعب و وحشت در محل به مقام قضایی ارجاع شدند.

کد مطلب: 43363| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۳/۱۵ ۲۰:۲۷:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸  ,   April 23, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.