عجیب اما واقعی!

اقتصاد جهانی - فرازنیوز: سه و نیم میلیون کودک و نوجوان در انگلیس گرسنه اند و بسیاری از خانواده های انگلیسی قادر به سیر کردن فرزندان خود نیستند .
کد مطلب: 43577| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۳/۲۰ ۰:۵۷:۱۰| نسخه چاپی
عجیب اما واقعی!

به گزارش فرازنیوز، آژانس امداد بین المللی آکسفام فاش کرد ، سه نیم میلیون کودک و نوجوان انگلیسی در فقر به سر می برند. آکسفام در گزارشی که روز دوشنبه منتشر شده ، آورده است پارسال ۲۰ میلیون‌ وعده مواد غذایی و خوراکی به بانک‌های غذا در سراسر این کشور تحویل داده شد اما همچنان بسیاری از خانواده های انگلیسی قادر به سیر کردن فرزندان خود نیستند .

 

دراین حال شماری از کارشناسان و متخصصان پزشکی در نامه‌ سرگشاده به دیوید کامرون، نخست وزیر انگلیس، از افزایش فقر غذایی در این کشور به شدت انتقاد کردند.

کارشناسان در نامه خود تصریح کرده اند، خانواده های انگلیسی از درآمد کافی برای حل اساسی‌ترین نیازهای تغذیه‌ای خود برخوردار نیستند ودولت تاکنون هیچ اقدامی دراین باره نکرده است.

مؤسسه غیر دولتی خیریه  «تراسل تراست» هم چندی پیش  فاش کرد، آمار نیازمندان و افرادی که از تدارکات اضطراری بانک‌های غذا در انگلیس استفاده می‌‌کنند در سال گذشته تا ۱۶۳ درصد افزایش داشته است.

دولت انگلیس برای کاهش بدهی‌های فزاینده خود درسال های اخیر، تدابیر ریاضتی در پیش گرفته که  با اعتراضات عمومی مواجه بوده است.
 

کلید واژه ها: نوجوان فقر انگلیس
کد مطلب: 43577| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۳/۲۰ ۰:۵۷:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 17, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.