معاون استانداری خراسان جنوبی:

رمز موفقیت پست بانک ایران خدمت‌رسانی به روستائیان است

بانک و بیمه - فرازنیوز: رمز موفقیت پست بانک ایران، خدمت‌رسانی به روستائیان و گسترش خدمات متنوع آن در این مناطق است که سایر بانک‌ها قادر به ارائه آن نیستند.
کد مطلب: 43908| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۳/۲۶ ۱۴:۴۷:۱۰| نسخه چاپی
رمز موفقیت پست بانک ایران خدمت‌رسانی به روستائیان است

به گزارش فرازنیوز، علی رضایی معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری خراسان جنوبی در مراسم معارفه سرپرست جدید پست بانک استان که با حضور سرپرست امور شعب این بانک و مدیران بانک‌ها و تنی چند از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد ضمن بیان مطلب فوق گفت: پست بانک ایران یک بانک نمونه در ارائه خدمات خرده بانکداری است و موفقیت آن در ثبت نام مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها به خوبی مشهود بود.


وی درپایان آمادگی مجموعه استانداری را برای هرگونه همکاری با این بانک اعلام کرد.


حمیدرضا احمد پورشهری مدیرپیشین استان در این مراسم گزارشی از عملکرد دوران تصدی مسئولیت خود ارائه و در ادامه محمود کریم‌پور سرپرست جدید استان، برنامه‌های خود را درخصوص جذب منابع و رسیدن به اهداف تعیین شده بیان داشت.


محمود شیردل سرپرست امور شعب و مناطق پست بانک ایران نیز در این مراسم با اشاره به خدمات این بانک گفت: ارتقاء درجه سرپرستی استان خراسان از نقاط قوت عملکرد آن است و امیدواریم مدیریت جدید تعامل و همکاری خوبی با کارکنان و مدیران دستگاه‌های اجرائی جهت تحقق اهداف بانک داشته باشد.


گفتنی است: درپایان این مراسم از زحمات احمدپور شهری تقدیر و ابلاغ کریم‌پور به عنوان سرپرست جدید مدیریت شعب استان خراسان جنوبی به وی اعطاء شد.

کد مطلب: 43908| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۳/۲۶ ۱۴:۴۷:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸  ,   April 19, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.