مرگ تلخ توریست زن ایرانی در ترکیه

جهان - فرازنیوز: فرانك در حالي‌كه سرش براثر اصابت به پله‌ها به شدت آسيب‌ديده بود، به يكي از بيمارستان‌هاي مجهز منتقل و از سوي تيم‌پزشكي تحت عمل جراحي قرار گرفت. تلاش‌هاي تيم پزشكي براي نجات وي ثمري نداشت تا اين كه فرانك عصر روز دوشنبه روي تخت بيمارستان تسليم مرگ شد.
کد مطلب: 43932| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۳/۲۷ ۱۳:۴۱:۱۰| نسخه چاپی
مرگ تلخ توریست زن ایرانی در ترکیه

به گزارش فرازنیوز، توريست ايراني هنگام خريد در يكي از فروشگاه‌هاي لباس استانبول تركيه، به دليل رعايت نشدن نكات ايمني، به داخل راه‌پله سقوط كرد و بعد از انتقال به بيمارستان جان خود را از دست داد.

فرانک برای گردش همراه یک تور به استانبول رفته بود که به دلیل سهل انگاری کارکنان فروشگاه به راپله سقوط کرد و پس از دو روز جان خود را از دست داد.

برادر فرانك كه علي‌رضا نام دارد و بعد از حادثه خودش را به استانبول رسانده، به خبرنگار مهرگفت: خواهرم هفته گذشته با يك تور مسافرتي راهي تركيه شد. او شامگاه شنبه، همراه دوستانش وارد فروشگاه لباس 313 شد و در حالي كه مشغول انتخاب لباس بود، ناگهان زيرپايش خالي شد و به داخل راه‌پله‌اي كه ميان بسته‌هاي لباس پنهان بود سقوط كرد.

فرانك در حالي‌كه سرش براثر اصابت به پله‌ها به شدت آسيب‌ديده بود، به يكي از بيمارستان‌هاي مجهز منتقل و از سوي تيم‌پزشكي تحت عمل جراحي قرار گرفت. تلاش‌هاي تيم پزشكي براي نجات وي ثمري نداشت تا اين كه فرانك عصر روز دوشنبه روي تخت بيمارستان تسليم مرگ شد.

علي‌رضا ادامه داد: به دنبال وقوع حادثه متوجه شدم كه تور مسافرتي كه خواهرم با آن به گردش آمده اصلا بيمه ندارد و این در حالي است كه هزينه‌هاي درمان بسيار گران است.مسوولان فروشگاه هم در این مدت در بيمارستان حاضر نشدند.

او ادامه داد: ايرانيان مقيم و كنسولگري ايران درتركيه با ما نهايت همكاري را داشتند. در حال حاضر پليس دوربين‌هاي مداربسته محل حادثه را بررسي کرده و مشغول تنظيم شكايت عليه مديران فروشگاه هستيم.

کلید واژه ها: مرگ توریست زن
کد مطلب: 43932| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۳/۲۷ ۱۳:۴۱:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸  ,   March 22, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.