با حضور مدیر عامل بانک اقتصاد نوین؛

گردهمايي سراسري منطقه چهار استان‌هاي بانک اقتصادنوين برگزار شد

بانک و بیمه - فرازنیوز: گردهمايي سراسري منطقه چهار استان‌هاي بانک اقتصادنوين با حضور مديرعامل، معاونين، مديران، سرپرست و کارکنان اين منطقه در شهر اصفهان برگزار شد.
کد مطلب: 44063| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۲ ۱۴:۴۱:۱۰| نسخه چاپی
گردهمايي سراسري منطقه چهار استان‌هاي بانک اقتصادنوين برگزار شد

به گزارش فرازنیوز، حسن معتمدي مديرعامل بانک اقتصادنوين در اين گردهمايي ضمن تشريح اهدف بانک را در سال جاري بر ارايه خدمات با کيفيت به مشتريان تاکيد کرد بانک اقتصادنوين بانکي سرآمد است و همه همکاران ما در اين بانک در کشور سرآمد هستند.


وي افزود: بانک اقتصادنوين به عنوان نخستين بانک خصوصي کشور امروز انواع خدمات مورد نياز مشتريان را در عرصه بازار پولي کشور در کوتاه‌ترين زمان ممکن تامين مي‌کند، ضمن اينکه اين بانک با دقت نظر نسبت به راه‌اندازي شرکت‌هاي مورد نياز اقدام کرده است که با تکيه بر خدمات اين شرکت‌ها زنجيره خدمات بانک کامل مي‌شود.


همچنين در اين گردهمايي مسعود آذر سرپرست منطقه چهار استان‌هاي بانک اقتصادنوين نيز آخرين وضعيت شعب بانک اقتصادنوين را در اين منطقه تشريح کرد و گفت: ميزان رشد تسهيلات پرداختي در منطقه چهار استان‌هاي بانک اقتصادنوين پديده‌اي نادر در سيستم بانکي کشور است که مي‌تواند به عنوان الگو مورد توجه قرار گيرد.


در حاشيه گردهمايي سراسري منطقه چهار استان‌ها مديرعامل بانک اقتصادنوين ضمن بازديد از شعب اين بانک در شهر اصفهان با کارکنان اين بانک در شهر اصفهان ديدار و گفت‌وگو کرد.


همزمان با اين ديدارها، عليرضا پويان شاد معاون بانکداري خرد و مهندس ابراهيم جليليان مديرعامل شرکت راه اقتصادنوين از شعب شاهين‌شهر، نجف‌آباد و زرين‌شهر و علي حسيني مدير امور شعب استان‌ها و بصيري مدير امور اعتباري اين بانک نيز از شعب شهرضا و مبارکه اين بانک بازديد و با همکاران اين شعب ديدار و گفت‌وگو کردند.


لازم به ذکر است 22 واحد بانک اقتصادنوين در منطقه چهار استان‌ها خدمات نخستين بانک خصوصي کشور در شهرهاي اصفهان، کاشان، شاهين‌شهر، زرين‌شهر، شهرضا، شهرکرد، قم، اراک و ساوه به هموطنان عزيز در اين شهرها ارايه مي‌کنند.

کد مطلب: 44063| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۲ ۱۴:۴۱:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷  ,   March 23, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.