مدیر عامل شرکت تاسیسات دریایی:

با حضور شمسایی انرژی جدیدی به تیم تزریق شده است

ایران - فرازنیوز: نشست خبری وحید شمسایی سرمربی جدید باشگاه فوتسال تاسیسات دریایی، با حضور مهندس منوچهری مدیر عامل این شرکت و مربیان این تیم برگزار شد.
کد مطلب: 44568| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۱۰ ۱۵:۱۱:۱۰| نسخه چاپی
با حضور شمسایی انرژی جدیدی به تیم تزریق شده است

به گزارش فرازنیوز، غلامرضا منوچهری مدیر عامل شرکت تأسیسات دریایی در ابتدای این نشست ضمن تشکر از رسانه‌ها، گفت:‌ با حضور وحید شمسایی انرژی جدیدی به این تیم تزریق شد. ما برای تشویق جوانان و گسترش فوتسال تصمیم گرفتیم حمایت‌مان از فوتسال استمرار پیدا کند. از مربی و سرپرست قبلی تشکر می‌کنم و برای آنها آرزوی موفقیت دارم. امسال رقابت سختی پیش رو داریم که با توجه به استعداد بالایی که در فوتسال وجود دارد امیدوارم همان جلوه‌ای که والیبال ایران در عرصه جهانی از خود نشان داد در این رشته تیمی نیز همین عملکرد را داشته باشیم.

در ابتدای این نشست منوچهری مدیرعامل شرکت تأسیسات دریایی ضمن تشکر از رسانه‌ها، گفت:‌ با حضور وحید شمسایی انرژی جدیدی به این تیم تزریق شد. ما برای تشویق جوانان و گسترش فوتسال تصمیم گرفتیم حمایت‌مان از فوتسال استمرار پیدا کند. از مربی و سرپرست قبلی تشکر می‌کنم و برای آنها آرزوی موفقیت دارم. امسال رقابت سختی پیش رو داریم که با توجه به استعداد بالایی که در فوتسال وجود دارد امیدوارم همان جلوه‌ای که والیبال ایران در عرصه جهانی از خود نشان داد در این رشته تیمی نیز همین عملکرد را داشته باشیم. - See more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930410000741#sthash.a4OkUBRe.dpuf

در ادامه وحید شمسایی در نشست خبری باشگاه تاسیسات دریایی با بیان اینکه سیامک داداشی، اصغر قهرمانی و شهاب سفال‌منش همکارانش در کادر فنی تیم تاسیسات دریایی خواهند بود، عنوان کرد: همانطور که قبلا هم عنوان کرده بودم، به خاطر مشکلات شخصی که داشتم از تیم دبیری تبریز جدا شدم. من پیشنهادهایی داشتم ولی نمی‌خواستم از تهران بیرون بروم و بعد از جلساتی که با آقایان منوچهری، حلاجی و عموی بنده داشتم با تاسیسات دریایی به توافق رسیدم.

وی در خصوص اینکه در سال دوم حضورش در این تیم به دنبال قهرمانی خواهد بود، تصریح کرد: اگر گفتم که قرارداد دو ساله بسته‌ام و در سال دوم به دنبال قهرمانی هستیم، برای این است که تیم امسال پتاسیل قهرمانی را ندارد. البته شکی نیست که این تیم امسال خودش را نشان خواهد داد. من از صانعی هم به خاطر زحماتی که کشیده، تشکر می‌کنم.

بازیکن - مربی تیم تاسیسات دریایی در پاسخ به این پرسش که تا چه زمانی به بازی کردن ادامه خواهد داد، یادآور شد: زمانی از فالکائو این سوال را پرسیدند که جواب داد به دنبال آخرین رکورد خودم هستم. من هم قبلا گفتم هر وقت فالکائو برود، من هم می‌روم! البته هر زمانی که دوستان و مسئولان باشگاه بگویند که دیگر نمی‌توانی بازی کنی، فقط به جرگه مربیان می‌پیوندم.

وی در خصوص اینکه شمس گفته بود از وی به عنوان یار کمکی در باشگاه‌های آسیا استفاده خواهد کرد، بیان کرد: زمانی که می‌خواستم با تاسیسات دریایی قرارداد ببندم، زنگ زدم و از صانعی رخصت گرفتم. آقای شمس هم لطف کرد و با من تماس گرفت که می‌خواهد سرمربی تیم دبیری شود. ایشان به من همیشه لطف دارد ولی فکر می‌کنم بازی کردن من برای این تیم حرفه‌ای نیست زیرا جای یک نفر را که طول فصل برای این تیم بازی می‌کند، را پر خواهم کرد.

شمسایی با بیان این که بعد از هشت سال به تهران بازگشته، یادآور شد: یک روز از استقلال به لاتزیو رفتم و پس از آن به تیم یازدهم قم رفتم تا به این تیم کمک کنم. همان زمان یادم هست روزنامه‌ها از من انتقاد کردند و تیتر زدند: "از رم تا قم" ولی من ترسی نداشتم و به کاری که انجام می‌دادم، اعتقاد داشتم. در کارم با کسی شوخی ندارم و رفاقتم را با دوستان و همکارانم ادامه خواهم داد.

وی در خصوص بازیکنانی که با خود به این تیم آورده، بیان کرد: شاکله تیم را حفظ کرده‌ایم که خودم، به همراه سنگ سفیدی از دبیری تبریز و حمید احمدی را به تاسیسات دریایی اضافه کرده‌ایم. ما یک جای دیگر هم داریم که با مصطفی نظری و چند بازیکن از گیتی پسند صحبت کرده‌ایم تا بهترین انتخاب را داشته باشیم.

آقای گل فوتسال جهان درباره مبلغ قرارداد خود با این تیم عنوان کرد: مبلغ قرارداد را نمی‌شود عنوان کرد ولی من همیشه دنبال این بودم که ارزش کار را حفظ کنم، اگر چه پشت سر من گفته‌اند که او پولکی است. همین حالا هم قرارداد خیلی خوبی را با تاسیسات دریایی بسته‌ام که قراردادم خیلی محکم و مطمئنا دو ساله خواهد بود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در صورت جدایی خسوس از تیم ملی حاضر به پذیرش هدایت این تیم است؟، افزود: اول اینکه تیم ملی ما چه قهرمان شود و چه حذف شود، آقای خسوس در تیم ملی باقی می‌ماند. آقای افتخاری هم که او را "گادفادر" فوتسال خوانده و عنوان کرده که مربیان ویتنام، اندونزی و مالزی از سرمربی تیم ملی تعریف کرده‌اند. یک روز منزس، نوکرینی و لوزانو از تیم ملی ایران تعریف می‌کردند و حالا کار به جایی رسیده که مربی ویتنام از ما تعریف کند.

شمسایی درباره شانس قهرمانی در لیگ برتر گفت: قهرمانی در لیگ ایران از آسیا هم سخت‌تر است. من آدم ترسویی نیستم و آمده‌ام که کار کنم. ما می‌خواهیم در سال اول نتایج بهتری کسب کنیم و پس از آن در سال دوم به دنبال قهرمانی باشیم.

در ادامه حلاجی مدیر عامل تیم تأسیسات در پاسخ به این سوال که آیا قصد دارند بعد از اتمام قرارداد دو ساله شمسایی تیم فوتسال را منحل کنند، گفت: ‌با محدودیت‌هایی که وجود داشت نمی‌توانستیم در سال اول به رده‌های بالای جدول فکر کنیم به همین دلیل با شمسایی قرارداد دو ساله بستیم اما بعد از این دو سال هم حمایت‌مان از فوتسال قطع نخواهد شد نمی‌توانیم تیم را زمین بگذاریم و برویم و امیدوارم به این حرف‌مان عمل کنم.

در ادامه شهاب سفال‌منش از اعضای کادر فنی تاسیسات گفت: شمسایی یک چهره بین‌المللی است و برای این تیم یک برند محسوب می‌شود من به خاطر حرفه‌ام در کشورهای مختلفی کلاس برگزار می‌کنم مثل لبنان، ویتنام، ترکمنستان که آنجا وحید شمسایی را به عنوان یک سمبل در فوتسال می‌شناسند. من تجربه کار با شمسایی در تبریز را داشتم بعد از رفتن او مطرح شد که در تبریز بمانم اما ترجیح دادم امسال و شاید هم سال‌های بعد با او باشم چون معتقدم تلفیق کار علمی و تجربی می‌تواند موفق باشد.

سیامک داداشی دیگر عضو کادر فنی تاسیسات نیز اظهار داشت: چند سال در فوتسال فعالیت کردم تلاش می‌کنیم تاسیسات را به جایگاه واقعی‌اش برسانیم شک نکنید قدرت لیگ امسال هستیم و جزء 5 تیم برتر.

در ادامه قهرمانی مربی این تیم نیز گفت: این برای سومین سالی است که در تاسیسات هستم سال اول این تیم را از دسته یک به لیگ برتر آوردیم امسال هم این افتخار را دارم همانطور که بازی کردن کنار وحید شمسایی لذت‌بخش است کار کردن از لحاظ فنی هم با او شیرین است. به وحید شمسایی هر جا که برود چیزی جز قهرمانی نمی‌چسبد.

کد مطلب: 44568| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۱۰ ۱۵:۱۱:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸  ,   April 26, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.