مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه:

تکمیل 30 کیلومتر از بزرگراه کربلا تا پایان سال

اقتصادی - فرازنیوز: مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: در صورت تامین اعتبار 30 کیلومتر دیگر از مسیر بزرگراه کربلا تا پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید.
کد مطلب: 44583| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۱۱ ۹:۵۸:۱۰| نسخه چاپی
تکمیل 30 کیلومتر از بزرگراه کربلا تا پایان سال

به گزارش فرازنیوز،حسن فدایی در گفت و گویی با اشاره به وجود 400 کیلومتر از مسیر بزرگراه کربلا در استان کرمانشاه عنوان کرد: در حال حاضر 270 کیلومتر از این مسیر تا شهرستان اسلام آبادغرب تکمیل شده است.

 

وی تصریح کرد: کار در 60 کیلومتر از مسیر اسلام آبادغرب به سمت سرپل ذهاب در حال اجراست که در صورت تامین نقدینگی 30 کیلومتر ازاین مسیر نیز امسال تکمیل می‌شود.

 

به گفته فدایی، در مسیر شهرستان سرپل ذهاب تا مرز خسروی نیز مطالعات طرح انجام شده، اما به دلیل کمبود اعتبار پیمان سپاری پروژه انجام نشده است.

 

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه خاطر‌نشان کرد: دشواری پروژه در مسیر اسلام آبادغرب –سرپل ذهاب است و از شهرستان سرپل ذهاب به سمت مرز خسروی به دلیل دو بانده شدن و تردد کمتر خودرو پروژه راحت تر به پیش خواهد رفت.

 

وی اعتبار بزرگراه کربلا در سال جاری را 35 میلیارد تومان عنوان و اظهار کرد: امیدواریم امسال با تخصیص کامل اعتبارات این پروژه بتوانیم 30 کیلومتر از مسیر این بزرگراه در محور اسلام آبادغرب-سرپل ذهاب را به اتمام برسانیم.

منبع: ایسنا

کد مطلب: 44583| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۱۱ ۹:۵۸:۱۰| نسخه چاپی
یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 20, 2017

آخرین مطالب





سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.