نتانیاهو:

گسترش عملیات نظامی در کرانه باختری و غزه

بین الملل - فرازنیوز:در پی کشته شدن سه صهیونیست ربوده شده در شهر الخلیل نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که عملیات نظامی خود را در کرانه باختری و نوار غزه با هدف تضعیف جنبش حماس گسترش می‌دهد.
کد مطلب: 44585| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۱۱ ۱۰:۹:۱۰| نسخه چاپی
گسترش عملیات نظامی در کرانه باختری و غزه

به گزارش فرازنیوز، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در کنفرانسی مطبوعاتی در خصوص واکنش این رژیم به عملیات ربودن و کشتن سه اسرائیلی گفت: حماس خطاکار است و بهای اقدامات خود را خواهد پرداخت.

 

وی افزود: ما پایگاه‌های حماس در کرانه باختری را از بین خواهیم برد و به شلیک موشک‌ها در نوار غزه پایان خواهیم داد. برای همین اگر لازم باشد آماده‌ایم تا عملیات نظامی خود را علیه حماس گسترش دهیم.

 

موشه یعالون، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نیز گفت: به خاطر گرفتن انتقام مرگ سه اسرائیلی حملات گسترده‌تری را علیه حماس انجام می‌دهیم.

 

وی تاکید کرد: اسرائیل همچنان به اقدامات خود علیه اعضای حماس ادامه خواهد داد و این جنبش بهای سنگینی را خواهد پرداخت.

 

سه شهرک نشین اسرائیلی 12 ژوئن در شهر الخلیل ربوده شدند و دوشنبه شب اجساد آن‌ها در شهر مذکور پیدا شد و دولت رژیم صهیونیستی جنبش حماس را به دست داشتن در این اقدام متهم کرده است.

نیروهای رژیم صهیونیستی همچنین در پی کشته شدن سه اسرائیلی مذکور حملات گسترده‌ای را در نوار غزه و کرانه باختری آغاز کرده‌اند.

منبع: ایسنا

کد مطلب: 44585| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۱۱ ۱۰:۹:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.