تجمع هواداران پرسپولیس مقابل باشگاه

ایران - فرازنیوز: حدود 25 هوادار پرسپولیس به نمایندگی از سایرین امروز به نشانه اعتراض به باشگاه پرسپولیس رفتند.
کد مطلب: 44724| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۱۳ ۱۹:۳۲:۱۰| نسخه چاپی
تجمع هواداران پرسپولیس مقابل باشگاه

به گزارش فرازنیوز، وضعیت باشگاه پرسپولیس در عدم یارگیری مناسب و مشکلات با ملی‌پوشان و مسائل مالی این روزها باعث ناراحتی هواداران این تیم شده است، از طرفی علیرضا رحیمی سعی می‌کند مشکلات را یکی پس از دیگری حل کند اما با موانع عجیبی مانند چهار قرارداد برای یک بازیکن از طلبکاران متعدد و قراردادهای نجومی برخی بازیکنان مواجه شده است.
 
با توجه به تشدید این مشکلات، تعدادی از این هواداران ناراحت که همواره در چند روز گذشته در فضاهای مجازی ناراحتی خود را نشان دادند امروز به باشگاه پرسپولیس رفتند. این افراد که حدود بیست و پنج نفر بودند ناراحتی‌های خود را بابت مشکلات مالی، عدم جذب بازیکنان مناسب و اوضاع نابسامان باشگاه مطرح کردند و نگرانی‌های خود را اعلام کردند.
 
آنها حتی معتقد بودند که باید بستری آماده شود که بازیکنان ملی‌پوش در این تیم بمانند و حتی نیم‌نگاهی هم به بازگشت علی کریمی داشتند.
 
در این جلسه که در آن علیرضا رحیمی، محمد پنجعلی و خواجه‌وند سخنگوی باشگاه حضور داشتند نظرات هواداران را شنیدند و رحیمی نیز به آنها پاسخ داد و فقط اعلام کرد دوست ندارد از این جلسه داخلی خبری بیرون برود اما در نهایت پس از صحبت‌های طرفین دو طرف به توافقات چندان مطلوبی نرسیدند و با همان وضعیت قبلی جلسه را ترک کردند.
 
 با وجود آنکه برخی مسئولان باشگاه مدعی هستند که توافقات خوبی بین این هواداران و مسئولان باشگاه پرسپولیس شده ولی شواهد این را نشان نمی‌داد این در شرایطی است که امروز جمعه باشگاه پرسپولیس تعطیل بود اما با توجه به حضور این هواداران مسئولان باشگاه نیز مجبور شدند تا درب باشگاه را باز کرده و جلسه را در طبقه اول برگزار کنند.

 

کد مطلب: 44724| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۱۳ ۱۹:۳۲:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸  ,   April 23, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.