امداد خودرو سایپا:

آمادگی کامل امدادگران در طرح امداد تابستانی

صنایع و بازرگانی - فرازنیوز: مهندس بهزاد پناهی مدیرعامل امداد خودرو سایپا در بازدید از نمایندگیها و پایگاه های ثابت و سیار گروه خودروسازی سایپا بر خدمات رسانی به تمامی مسافران تابستانی تاکید کرد.
کد مطلب: 44995| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۱۶ ۱۱:۵:۱۰| نسخه چاپی
آمادگی کامل امدادگران در طرح امداد تابستانی

به گزارش فرازنیوز، مهندس پناهی در بازدید از نمایندگی ها و پایگاه های ثابت ، سیار و شبانه روزی امداد خودرو سایپا در استان های مازندران،  گیلان و اردبیل در طرح تابستانی 1393 گفت: طرح امداد تابستانی بسیار اهمیت دارد و نمایندگی ها ، امداد خودرو و امدادگران مجاز گروه سایپا آمادگی لازم برای ارائه خدمات تابستانی به تمامی مسافران را خواهند داشت.
 

پناهی افزود: با توجه به ورود خودروهای جدید گروه سایپا، کلیه امدادگران آموزش های فنی و تخصصی لازم را گذرانده و شرکت سایپا یدک نیز قطعات مورد نیاز را در اختیار شبکه قرار داده است.
 

مدیرعامل امداد خودرو سایپا با تاکید بر این مطلب که ناوگان امدادی این شرکت در تمامی ساعات شبانه روز آماده انجام خدمات امدادی هستند، گفت: در طرح امداد تابستانی، واحدهای امدادی روزانه از ساعت 7:00 تا 20:00 و پایگاه های شبانه روزی 24 ساعته در خدمت مردم عزیز هستند. هم وطنان برای درخواست خدمات امدادی به طور شبانه روز می توانند با شماره های 096550 و 84444-021 تماس بگیرند.
 

گفتنی است امداد خودرو سایپا، طرح امداد تابستانی 1393 را طبق مصوبه کمیته هماهنگی اجرای طرح های ویژه ترافیکی در مرحله اول از روز چهارشنبه 21 خرداد ماه  تا روز دوشنبه 9 تیر ماه و همچنین در موج دوم سفرهای تابستانی از روز یکشنبه پنج مرداد ماه تا روز شنبه پنج مهرماه در تمامی محورهای کشور اجرا می¬کند.

کد مطلب: 44995| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۱۶ ۱۱:۵:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶  ,   September 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.