یک کشتی نظامی امریکا وارد دریای سیاه شد

بین الملل - فرازنیوز: یک منبع آگاه در نیروی دریایی روسیه از ورود کشتی جنگی ویلا گالف آمریکا به دریای سیاه خبر داد. مسئول نیروی دریایی روسیه گفت از شنیدن این مسئله بسیار تعجب کرده است که آمریکا علت اصلی اعزام این کشتی نظامی را شرکت در تمرین های مین روبی ناتو اعلام کرده است
کد مطلب: 45030| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۱۷ ۱۳:۵:۱۰| نسخه چاپی
یک کشتی نظامی امریکا وارد دریای سیاه شد

به گزارش فرازنیوز،، یک مقام مسئول نیروی دریایی روسیه گفت:  یک کشتی نظامی عصر دیروز از تنگه دریای سیاه عبور کرده و وارد این دریا شده است. شمار کشتی های ناتو در دریای سیاه به این ترتیب به هفت کشتی افزایش یافت.

 مسئول نیروی دریایی روسیه گفت از شنیدن این مسئله بسیار تعجب کرده است که آمریکا علت اصلی اعزام این کشتی نظامی را شرکت در تمرین های مین روبی ناتو اعلام کرده است.

یک منبع نظامی دیپلماتیک در مسکو  گفت ملوانان روس نیز در مانورهای دریایی خود در دریای سیاه کشتی های ناتو را که در تمرین های 2014 ناتو در آبهای بلغاستان شرکت دارند، زیر نظر خواهند داشت.

نیروی دریایی روسیه اعلام کرد یک ناوشکن ایتالیایی، یک مین روب، چند مین روب ترکیه ای و انگلیسی، یک رزمناو یونانی و یک ناوشکن فرانسوی توسط این نیرو در آبهای دریای سیاه رصد شده اند. کشتی های ناتو از پایان هفته گذشته تاکنون وارد دریای سیاه شده اند.

وزارت دفاع روسیه همزمان از آغاز مانوری با شرکت بیست کشتی، بیش از بیست هواپیما و بالگرد و واحدهای دریایی و ساحلی و توپخانه ای خبر داده است. وزارت دفاع روسیه اعلام کرده است منطقه محل برگزاری این تمرین دریایی کل دریای سیاه خواهد بود.

منبع: شبکه خبر

کد مطلب: 45030| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۱۷ ۱۳:۵:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶  ,   September 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.