ریختن آبروی زن جوان توسط یک آشنا

ایران - فرازنیوز: یک مرد که به آبروریزی زن آشنایی در یکی از شبکه‌های اجتماعی مجازی دست زده بود از سوی پلیس فتای استان فارس دستگیر شد.
کد مطلب: 45151| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۱۹ ۱۱:۴۳:۱۰| نسخه چاپی
ریختن آبروی زن جوان توسط یک آشنا

به گزارش فرازنیوز،رئیس پلیس فتای استان فارس با اعلام این خبر گفت: زنی با شکایتی اعلام کرد زمانی که برادر شوهرم در حال استفاده از یک نرم‌افزار روی گوشی تلفن همراه خود بود با پروفایلی برخورد کرد که عکس من در آن بوده و در تماس با همسرم، موضوع را مطرح کرده است و این درحالی بود که من خبری از این ماجرا نداشتم.

سرهنگ «سید موسی حسینی» گفت: کارشناسان با اقدامات فنی خود به سرنخ‌هایی از عامل این اقدام غیر اخلاقی دسترسی یافته و وی را که با زن جوان نسبت خانوادگی داشته شناسایی و دستگیر می‌کنند. وی گفت: این مرد انگیزه خود را انتقامجویی از زن جوان با ارسال تصاویر شخصی در فضای مجازی اعلام کرد و در خصوص نحوه دسترسی متهم به عکس‌های شخصی زن جوان گفت از شوهر وی خواسته تلفن همراهش را برای تماس تلفنی به وی چند دقیقه امانت بدهد که از این فرصت به دست آمده سوء‌استفاده کرده و عکس‌های شخصی این زن را با استفاده از بلوتوث روی تلفن همراه خودش انتقال داده و سپس نقشه شوم خود را عملی می‌کند.

 سرهنگ «حسینی» با اشاره به اینکه تلفن همراه مکانی امن برای ذخیره عکس‌های شخصی نیست، هشدار داد: برای جلوگیری از سوء‌استفاده قرار گرفتن اطلاعات شخصی، با استفاده از نرم افزار‌های امنیتی روی عکس‌های خود رمز گذاشته یا این‌که اطلاعاتی که از حساسیت خاص خود برخوردارند، همگی روی یک پوشه قرار داده شود سپس قفل‌گذاری کنند تا در صورت سرقت احتمالی این اطلاعات افشا نشود.

کد مطلب: 45151| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۱۹ ۱۱:۴۳:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶  ,   August 23, 2017

آخرین مطالب





سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.