انتقاد شدید مهاجم سابق برزیل از مسئولان فوتبال این کشور

سران فوتبال برزیل باید زندانی شوند!

جهان - فرازنیوز:مهاجم سابق تیم ملی برزیل به شدت از سران فوتبال این کشور انتقاد کرد و خواستار زندانی شدن آنها شد.
کد مطلب: 45159| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۱۹ ۱۲:۲۰:۱۰| نسخه چاپی
سران فوتبال برزیل باید زندانی شوند!

به گزارش فرازنیوز، تیم ملی برزیل در مرحله نیمه نهایی جام جهانی برابر آلمان با نتیجه 7 بر یک شکست خورد و به دیدار رده‌بندی رفت.

 
روماریو،‌ ستاره سابق تیم ملی برزیل به شدت از سران فوتبال این کشور انتقاد کرد و خواهان زندانی شدن ژوزه ماریو مارین رییس فدراسیون فوتبال کشور و مارکو پولو دل‌نرو رئیس آتی فدراسیون فوتبال برزیل شد.
 
روماریو با انتقاد از سران فوتبال برزیل گفت: متاسفانه شاهد ایجاد یک بحران در برزیل هستیم فوتبال ما دیگر مثل گذشته نیست. من بعید می‌دانم مشکل فوتبال برزیل بازیکنان یا اسکولاری باشند. فوتبال ما سال‌هاست که مسیر زوال را پیش رفته است. برنامه‌های اشتباه سران فدراسیون فوتبال برزیل باعث شده است که فوتبال ما نابود شود.
 
روماریو در ادامه گفت: فدراسیون فوتبال برزیل فاسد است و باید سران آن را زندانی کرد. جرم آن‌ها کاملا مشخص است. آن‌ها سرود ملی ما، پرچم ما، رنگ ما و بودجه کشور را برای خود گرفته‌اند و هر کاری که می‌خواهند انجام می‌دهند.
 
مهاجم گلزن سابق تیم ملی برزیل گفت: من سال 2012 نیز این هشدار را داده بودم که فوتبال ما مسیر درستی را پیش نمی‌رود و خیلی‌ها پول زیادی در فدراسیون فوتبال برزیل به جیب زده‌اند و از این پست سوء استفاده کرده‌اند. در واقع هیچ کدام از مسئولان فعلی فدراسیون فوتبال برزیل صلاحیت این را ندارند که در کارشان ابقا شوند و در صورتی می‌توانیم فوتبال‌مان را به گذشته برگردانیم که اصلاحات زیادی انجام دهیم. اولین اصلاحات همه باید با زندانی شدن مارین و دل‌نرو شروع شود. فسادی که آن‌ها در فدراسیون فوتبال برزیل ایجاد کردند به لیگ ما هم کشیده شده است. من دقیقا این شرایط را برای تیم ملی برزیل متصور بودم و می‌دانستم که ما در جام جهانی شکست سختی می‌خوریم.
منبع:ایسنا
کد مطلب: 45159| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۱۹ ۱۲:۲۰:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸  ,   April 23, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.