رختخوابی پاکیزه و بدون گرد و غبار با ال جی

دانش و فن آوری - به نظر می‌رسد گرد و غبار، مو و میکروب‌ها مثل آهن‌ربا به بستر و تشکمان می‌چسبد. این ذرات با سرعت نور می‌رسند، به سرعت تکثیر می‌شوند و پس از آن سرسختانه از ترک رختخواب ما خودداری می‌کنند. برای اعضای خانواده که دارای حساسیت یا بیماری‌های پوستی هستند، تجمع موی انسان، موی حیوان خانگی، سلول‌های مرده پوست و ذرات ریز دیگر در اتاق خواب و اتاق نشیمن می‌تواند مشکلات جدی ایجاد کند.
کد مطلب: 45177| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۱۹ ۱۲:۴۱:۱۰| نسخه چاپی
رختخوابی پاکیزه و بدون گرد و غبار با ال جی

به گزارش فرازنیوز، تحقیقات نشان می‌دهد که اغلب بزرگسالان، به طور متوسط، ​​۶ تا ۸ ساعت در روز، روی تخت خواب و مبل و یا در نزدیکی آن می‌گذرانند.  که این رقم برای بسیاری از کودکان نوپا، به طور میانگین، روزانه بین ۱۲ تا۲۰ ساعت است. پس به سادگی می‌توان درک کرد که چرا تا حد ممکن پاکیزه نگه داشتن اتاق خواب و نشیمن از منظر سلامت اهمیت فراوانی دارد.

متأسفانه، تمیز کردن کاناپه و یا شستن تکه‎‌های بزرگ مبلمان خیلی ساده نیست. بیشتر مردم رو تختی و پتوها را پس از شست‌وشو، مقابل نور خورشید می‌آویزند و یا چند دقیقه بیرون از پنجره به شدت تکان می‌دهند. بعضی دیگر، از جارو برقی معمولی برای دور کردن گرد و غبار، میکروب‌ها و سنگ‌ریزه‌ها از ملافه‌ها و تشک‌ها استفاده می‌کنند. متأسفانه، همه این روش‌ها به تلاش فراوان نیازمند است و هیچ یک از آنها در ارائه بهداشت مطلوب، چندان موفق به نظر نمی‌رسند.

ویژگی جاروی بهداشتی مبتکرانه ال‌جی، راه حل هوشمند  Dual Punchو پایگاه استریل UV است که نه تنها روتختی و ملحفه‌ها را عاری از ذرات گرد و غبار می‌کند بلکه به از بین بردن موی حیوانات خانگی که به سختی می‌چسبند کمک کرده و نیز محافظت موثری را در برابر غبار و مواد حساسیت‌زا فراهم می‌کند. مورد بهتر اینکه با جاروی بهداشتی استلای ال‌جی، مصرف‌کنندگان می‌توانند بدون زحمت و مشکلات مربوط به شست‌وشوی رختخواب، تخت خود را هر روز تمیز و پاکیزه نگه دارند.

 

¦_+-¦»+»_IMG_0785

مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت لوازم خانگی ال‌جی گفت :«هر جای خانه که در تماس مداوم با پوست انسان است باید تا حد ممکن بهداشتی نگه داشته شود. ال‌جی می‌داند این کار تا چه اندازه سخت است، به همین دلیل است که ما از معرفی جاروی بهداشتی جدیدمان، استلا خیلی خوشحالیم. به لطف این دستگاه مبتکرانه دستی، مصرف‌کنندگان می‌توانند ملحفه، تشک و رومبلی‌های خود را با تلاش بسیار کمی بهداشتی و پاکیزه نگه دارند. جاروی بهداشتی استلای ال‌جی فرایند تمیز کردن سه مرحله‌ای دارد که کمک می‌کند تا از شر غبار و مواد حساسیت‌زا خلاص شوید و مصرف کنندگان بتوانند بدون نگرانی در مورد سلامتی خود به استراحت بر روی کاناپه پرداخته یا در رختخواب به خواب روند.»

با توجه به تحقیقات انجام شده توسط ال‌جی، به طور متوسط، هر ​​تخت دارای حدود ۱۰ گرم گرد و غبار است که به نوبه خود حدود ۵۰۰ هیره (موجودات غبارزی) را درون خود جای می‌دهد. این کرم میکروسکوپی با مدفوع خود می‌تواند باعث واکنش‌های حساسیتی شود، به خصوص در افرادی که از پوست حساس، درماتیت آتوپیک، زکام یا آسم رنج می‌برند. از بین بردن تخم‌ هیره‌ها با شست‌وشو، تکان دادن و یا از طریق قرار دادن در معرض نور مستقیم خورشید، تقریباً غیر ممکن است. بردن ملحفه‌ها یا مبلمان برای خشک شدن به خارج از منزل نیز با احتمال آلودگی ثانویه توسط آلاینده‌های زیست‌محیطی همراه است.

جاروی بهداشتی استلای ال‌جی با فرایند تمیز کردن سه مرحله‌ای عمیق، جایگزین بهداشتی‌تری است. فناوری Dual Punch™با ۸ هزار “ضربه” در هر دقیقه، هیره‌ها را از سطوح تخت و کاناپه مصرف‌کننده و در همان حال، یک برس نرم به حالت چرخشی تار مو یا الیاف چسبیده به ملحفه‌ها و کوسن‌ها را به سرعت می‌زداید. مکش قدرتمند این دستگاه مانع اسکان مجدد موها، کرم و حتی کوچکترین ذرات می‌شود.

جاروبرقی خانگی معمولی قطعاً بهترین ابزار تمیز کردن تخت و تشک نیست. لوله و سر لوله که ابتدا کف زمین مورد استفاده قرار گرفته به طور معمول مملو از باکتری و غالبا منشاء بوی ناخوشایند است. جاروی بهداشتی استلا به شکل خاصی طراحی شده تا جاهائی را که در تماس مکرر با پوست هستند عاری از میکروب نگه دارد. این دستگاه به فیلتر دوگانه HEPA مجهز شده است که خود شامل سیستمی با چند فیلتراسیون می‌شود. جاروی بهداشتی جمع و جور استلای ال‌جی، علاوه بر پاک کردن محیط خانه از گرد و غبار و میکروب ها، به کاهش بوی زننده نیز کمک می‌کند. علاوه بر این، یک ایستگاه استریل UV داخلی، نظافت رختخواب مصرف کننده و جاروی بهداشتی استلا را، تضمین می‌کند و مانع بروز آلودگی ثانویه می‌شود.

جاروی بهداشتی استلای ال‌جی که دارای بدنه و دسته‌ای شیب‌دار و ارگونومیک است با در نظر داشتن آسایش و رفاه مصرف‌کنندگان طراحی شده‌ است. با این جاروی بهداشتی، مصرف‌کنندگان می‌توانند نسبت به مدل‌های معمولی ال‌جی ۴۲ درصد کمتر از عضلات خود استفاده کنند، و آن را راحت‌تر بلند کرده و با یک دست به کار گیرند. این دستگاه شیک و زیبا کمترین میزان فشار را به مچ دست و کمر کاربر وارد می‌کند؛ آزمایش‌ها نشان داده است که کسانی که از جاروی بهداشتی ال‌جی استفاده می‌کنند حرکات ناشی از تمیز کردن بی‌نتیجه‌شان ۲۷ درصد کمتر است. علاوه بر این، جاروی بهداشتی مبتکرانه ال‌جی، به تازگی، جایزه معتبر “طراحی خوب” (Good Design Award) را در کره و ژاپن از آن خود کرده ‌است.

جاروی بهداشتی ال‌جی محیط داخلی امن‌تر و راحت‌تری را ایجاد می‌کند که با بهداشت بیشتر آرامش خاطر را به همراه می‌آورد. با ورود این محصول فوق العاده، آن دسته از ذرات گرد و غبار، موها و میکروب‌های مقاوم چمدان‌های خود را بسته و برای همیشه می‌روند.

کد مطلب: 45177| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۱۹ ۱۲:۴۱:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶  ,   September 25, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.