روشن شدن زوایای پنهان سفر برزیل

محیط زیست گردشگری - فرازنیوز: کمیته‌ فنی اداره میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران پس از دو هفته زمانی که برای صدور رای نهایی درباره‌ تخلفات آژانس منتخب فدراسیون فوتبال در اجرای تورهای جام جهانی صرف کرد، برای روشن شدن زوایای پنهان دیگری از این پرونده یک هفته دیگر وقت داد.
کد مطلب: 45596| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۲۶ ۱۰:۵۲:۱۰| نسخه چاپی
روشن شدن زوایای پنهان سفر برزیل

به گزارش فرازنیوز، براساس اعلام مسوولان اداره‌ میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران، «تعطیلات رویایی»، آژانس منتخب فدراسیون فوتبال در اجرای این تورها، نسبت به سایر آژانس‌های مجری تورهای جام جهانی برزیل، بیشترین تخلفات را داشته است.

میراث

کمیته‌ فنی اداره‌ میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران، پس از دریافت شکایات‌ و گزارش شورای معاونان سازمان میراث فرهنگی و گردشگری که دو نفر از اعضای این شورا نیز رایگان به دعوت فدراسیون فوتبال با تور «تعطیلات رویایی» به برزیل رفته بودند، به تعلیق پروانه‌ این آژانس رأی داد. حکم تعلیق پروانه به این معناست که آژانس، فعالیت جدیدی نمی‌تواند انجام دهد.

این کمیته حدود دو هفته به آژانس تعطیلات رویایی فرصت داد تا طبق تعهد قبلی که به این اداره داده بود، رضایت‌نامه‌ تمام مسافرانش را ارایه دهد؛ در غیر این صورت، کمیته موظف بود حکم ابطال پروانه‌ آژانس را برای همیشه صادر کند.

سرانجام کمیته‌ فنی در روز موعود، چهارشنبه 25 تیرماه پس از دو ساعت جلسه که به بررسی اظهارات مدیر آژانس منتخب فدراسیون فوتبال و همچنین گزارش تخلفات و شکایات به صورت جزیی پرداخت، یک هفته‌ دیگر به این آژانس فرصت داد تا مدارک دیگری را برای روشن شدن زوایای پنهان این پرونده ارایه کند تا حکم بر آن اساس صادر شود.

محمد کرمی - مسوول امور مراکز خدمات گردشگری استان تهران - درباره‌ نظر کمیته‌ فنی گفت: جدا از بُعد فنی این مساله و تخلفات رخ داده که مدیر آژانس به آن‌ها اذعان داشت، مسائلی درباره‌ی «انحصار در جریان اجرای تورهای جام جهانی» مطرح شد که به فدراسیون فوتبال برمی‌گشت و قرار شد، پس از یک هفته و در جلسه‌ بعدی کمیته‌ی فنی، آژانس مدارکی در این زمینه ارایه کند.


وی ادامه داد: پس از بررسی مدارک ارایه شده، کمیته‌ فنی، حکم نهایی خود را درباره‌ی آژانس منتخب فدراسیون فوتبال اعلام می‌کند و فعلا نتیجه‌ این حکم مشخص نیست، چراکه کمیته باید تمام زوایای مغفول مانده را بررسی و مشخص کند.

به گفته‌ کرمی، حکم تعلیق پروانه تعطیلات رویایی همچنان پابرجاست.

علی کفاشیان، رییس فدراسیون فوتبال - اما در اظهاراتی اعلام کرده: «آژانس (تعطیلات رویایی)، کارش درست بوده و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری آن را تأیید کرده است. این آژانس، کارش را به‌خوبی انجام داده و ما هنوز پولی به آن‌ها نداده‌ایم. انگار جنس نسیه گرفته‌ایم، پس مشکلی وجود ندارد.»

منبع: شبکه خبر

کد مطلب: 45596| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۲۶ ۱۰:۵۲:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸  ,   April 23, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.