مجمع عمومی بیمه "ما" برگزار شد

بانک و بیمه - فرازنیوز: مجمع عمومی سالانه بیمه "ما" برگزار و به ازای هر سهم 165 ریال سود میان سهامداران تقسیم شد.
کد مطلب: 45634| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۲۶ ۱۰:۳۵:۱۰| نسخه چاپی
مجمع عمومی بیمه

به گزارش فرازنیوز، مجمع عمومی سالانه شرکت بیمه بیمه "ما" با حضور بیش از 80 درصد سهامداران روز سه شنبه 24 تیرماه در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی این شرکت برگزار شد.

مجمع عمومی این شرکت  با حضور سید محمد علیپور مدیر عامل بیمه "ما"  و ریاست آقای محمد ابراهیم پور زرندی  و آقایان  غلامزاده و علامه راد به عنوان ناظر و آقای سید محمود حسنی مشاور حقوقی بیمه "ما" به عنوان منشی برگزار شد.

مجمع عمومی شرکت بیمه "ما" پس از ثبت افزایش سرمایه از مبلغ 400 میلیارد ریال به 1000 میلیارد ریال برگزار شد و در مجموع 165 میلیارد ریال سود میان سهامداران تقسیم شد.

در این مجمع صورت های مالی منتهی به 29 اسفند 92 به تصویب رسید و روزنامه های دنیای اقتصاد و اطلاعات به عنوان روزنامه رسمی این شرکت انتخاب شدند. همچنین شرکت بیمه "ما" در سال 92 بالغ بر بیش از 227 میلیارد ریال به عنوان سود خالص شناسایی کرد که پس از کسر ذخایر و اندوخته های لازم 165 ریال به ازای هر سهم بین سهامداران توزیع شد.

سید محمد علیپور مدیر عامل و نائب رئیس هیات مدیره بیمه "ما" ضمن ارائه گزارش هیات مدیره گفت :به عنوان یک شرکت مشتری مدار تلاش می کنیم با پیش بینی نیازهای مشتری مدارانه ، محصولات و خدمات نوآورانه ، سرعت بالا در پرداخت خسارت ، به کارگیری تکنولوژی روز و به پشتوانه توانمندی های کارکنان متخصص خود ارائه دهنده برتر کلیه خدمات بیمه ای در کشور باشیم.

وی  در ادامه اضافه کرد : بیمه "ما" از ابتدای تاسیس موفق به راه اندازی 23 شعبه و 10 باجه بیمه ای در سطح کشور شده است. همچنین در راستای ارائه خدمات مناسب به مشتریان و افزایش رضایتمندی آنها و بهره گیری از ظرفیت های موجود در بانک،  اقداماتی نظیر راه اندازی شعبه مستقل بانک بیمه جهت پشتیبانی صدور بیمه نامه های مشتریان بانک ملت به صورت آنلاین ، فراهم نمودن امکان اخذ گزارش های لازم از عملکرد فروش در حوزه بانک و نیز سفارشی سازی خدمات و محصولات بیمه ای متناسب با مشتریان بانک ملت جهت خلق ارزش برای مشتری صورت گرفته است.

سید محمد علیپور تاکید کرد: مدلی که بر اساس آن حوزه بانک بیمه فعالیت می کند در نوع خود جدید است که مطالعات گسترده ای در حوزه Bancassurance  جهت پیاده سازی آن صورت گرفته است.

مدیر عامل بیمه "ما" در پایان گفت :همچنین در سال 92 واحد جدیدی تحت عنوان مشتریان حقوقی و بازاریابی برای رفاه  حال مشتریان تشکیل شد.اهم وظایف این حوزه  طراحی و راه اندازی MIS (سیستم مدیریت اطلاعات) بازاریابی،  تدوین طرح جامع بازاریابی و استاندارد سازی فرآیند مناقصات است.

لازم به ذکر است، بر اساس گزارش هیات مدیره ، شرکت بیمه "ما" در سال گذشته بالغ بر یک هزار و 232 میلیارد ریال حق بیمه تولید کرده و بالغ بر 310 میلیارد ریال خسارت پرداخت کرده است

کد مطلب: 45634| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۲۶ ۱۰:۳۵:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 17, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.