آلمانی‌ها یک تکه از جام قهرمانی را کندند!

جهان - فرازنیوز: رئیس فدراسیون فوتبال آلمان تأیید کرد جام قهرمانی ژرمن‌ها در جام جهانی ۲۰۱۴ در جشن‌های که مردان یواخیم لو در کشورشان برگزار کردند، خراب شده است.
کد مطلب: 45825| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۳۰ ۲۲:۴۸:۱۰| نسخه چاپی
آلمانی‌ها یک تکه از جام قهرمانی را کندند!

به گزارش فرازنیوز، وولفگانگ نیرس‌باخ اعتراف کرد که یکی از ملی‌پوشان آلمان به جام قهرمانی که این تیم با خود از برزیل آورده، خسارت زده‌ است.

 
ژرمن‌ها پس از کسب چهارمین قهرمانی‌شان در جام جهانی، در برلین مراسم مفصلی برای به یاد ماندنی کردن کسب این افتخار به راه انداختند که ظاهراً در همان مراسم جام قهرمانی‌شان خسارت دیده است.
 
نیرس‌باخ به دی‌ولت گفت: تکه‌ کوچکی از جام قهرمانی‌‌مان کنده شده است. اما نگران نباشید. ما در اینجا متخصصانی داریم که می‌توانند این مشکل را برطرف کنند.
 
او افزود: بررسی کردیم تا ببینیم که چه کسی این خسارت را به جام وارد کرده است اما تحقیقات‌‌مان بی‌نتیجه تمام شد!
 
چهارمین جام قهرمانی ژرمن‌ها (پس از سه جام‌شان در سال‌های 1954، 1974 و 1990) که آن را از برزیل با خود به آلمان بردند، نسخه بدلی از جام اصلی که است که در پایان پیروزی یک بر صفر برابر آرژانتین در فینال ماراکانا به آنها تحویل داده شد با این حال همین نسخه بدلی ارزشی بالغ بر 10 میلیون یورو دارد.
 
فیفا مدت زیادی است که دیگر ترجیح می‌دهد به اتحادیه‌ها و فدراسیون‌ها زیر مجموعه‌اش برای امانت‌گرفتن جام اصلی اعتماد نکند و دلیل آن هم ترس از تکرار اتفاق جنجالی است که برای سرقت جام ژول ریمه  (کاپ قدیمی جام جهانی) در سال 1938 رخ داده است.
کد مطلب: 45825| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۳۰ ۲۲:۴۸:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 17, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.