(تصاویر) جمع‌آوری اجساد قربانبان پرواز مالزی

جهان - فرازنیوز:کمیسیون دولتی اوکراین برای تحقیق سقوط هواپیمای مسافربری مالزیایی "بوئینگ 777" در شرق این کشور اعلام کرد که اجساد 282 نفر از کشته شدگان در محل سانجه کشف شده است.
کد مطلب: 45878| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۳۱ ۱۴:۰:۱۰| نسخه چاپی
(تصاویر) جمع‌آوری اجساد قربانبان پرواز مالزی

به گزارش فرازنیوز، در نتیجه کار امدادگران در صحنه سقوط هواپیمای مسافربری مالزیایی در روز دوشنبه اجساد 31 نفر از سرنشینان این هواپیما پیدا شد و در مجموع تا بحال اجساد 282 نفر از کشته شدگان کشف و برای انتقال آماده شده است. گفته می شود با توجه به مهیب بودن انفجار، اجساد قربانیان تا صدها متر دور تر از محل سقوط هواپیما پرتاب شده است و این کار را برای امدادگران مشکل کرده است.

 
هواپیمای مسافربری "بوئینگ 777" شرکت هواپیمایی مالزیایی Malaysia Airlines که در حال پرواز از آمستردام به کوالالامپور بود، پنج شنبه شب در استان دونتسک واقع در شرق اوکراین سقوط کرد. تمام 298 سرنشین این هواپیما کشته شده اند. مقامات اوکراین نیروهای مردمی شرق این کشور را به سرنگونی هواپیما متهم کرده اند اما آنها می گویند دارای چنان وسایلی نیستند که بتوانند هواپیما را در چنین ارتفاعی سرنگون کند. عکس های رویترز از جمع آوری اجساد قربانیان این حادثه را در زیر می بینید.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع: فرارو

 

کد مطلب: 45878| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۳۱ ۱۴:۰:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶  ,   September 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.