معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه یک:

خدمات رسانی رایگان شبکه حمل و نقل عمومی برای راهپیمایان روز قدس

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه یک ازاعلام آمادگي كامل ناوگان حمل و نقل عمومی اين شهرداري براي خدمات رسانی به روزه داران جهت حضور هر چه با شكوهتر در مراسم راهپیمایی روز جهاني قدس خبر داد
کد مطلب: 45939| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۵/۱ ۱۲:۵۸:۱۰| نسخه چاپی
خدمات رسانی رایگان شبکه حمل و نقل عمومی  برای راهپیمایان روز قدس

به گزارش فرازنیوز، مهندس پوریا محمدیان با بیان خبر فوق اظهار داشت: هر ساله در روز های قدس، عید سعید فطر و 22 بهمن ناوگان اتوبوسرانی منطقه آماده در اختیار گذاردن ظرفیت کامل ناوگان خود برای تسهیل و تسریع در جابه جایی راهپیمایان روزه دار و نمازگزاران است.
 
وی افزود: امسال نیزناوگان اتوبوسرانی به صورت رایگان،کل میادین اصلی منطقه را تحت پوشش قرار داده و بروشورهای ویژه ای را نیز جهت دسترسی مناسب و سریع شهروندان به اتوبوس ها و ارائه خدمات مطلوب به راهپیمایان بین شهروندان توزیع نموده است.
 
محمدیان تصریح کرد: علاوه بر میادین اصلی منطقه یک، شناسایی دیگر نقاط تجمع راهپیمایان و نمازگزاران نیز با همکاری شورایاران جهت پوشش ناوگان اتوبوسرانی برای انتقال به مکان های از پیش تعیین شده، صورت گرفته است.
 
این مقام مسئول خاطر نشان ساخت: گشت بازرسی از ابتدا تا پایان مراسم برای اعلام اتوبوس مورد نیاز در مکان های تجمع شده، مستقر خواهد شد.
 
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه یک تصريح كرد: مديريت شهري نيز با همه توان خود در اين مراسم با شكوه و راهپيمايي روز قدس شركت فعال خواهد داشت و كليه واحدهاي شهرداري نیز جهت خدمت رساني به عزيزان روزه دار آماده خدمت رسانی هستند .
گفتنی است برای خدمات رسانی مطلوب به شهروندان فضای داخل و خارج اتوبوس ها نیز نظافت و پاکسازی شده است.

 

 

کد مطلب: 45939| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۵/۱ ۱۲:۵۸:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷  ,   March 23, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.