جدیدترین تصاویر داعش +18

بین الملل - فرازنیوز: داعش برای شناسایی مردم موصل، میان آنها دو نوع بازوبند توزیع کرده که با آنها، شیعیان و مسیحیان از سایرین مشخص می شوند. تکفیری ها دیروز نیز، یکی از بناهای بسیار زیبای تمدن بین النهرین را با بمب گذاری نابود کردند.
کد مطلب: 46009| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۵/۴ ۹:۸:۱۰| نسخه چاپی
جدیدترین تصاویر داعش +18

به گزارش فرازنیوز، تروریست های بعثی - تکفیری داعش با استفاده از خدمات بی نظیری که تویتر و فیسبوک به آنها ارائه می دهند، به تلاش برای تخریب چهره اسلام و تبلیغ خود ادامه می دهند و امروز با انتشار تصاویر چهار مرد سر بریده و مصلوب، نشان دادند که در تهیه تصاویر از وحشیگری های خود به نام اسلام، مهارت یافته اند و از دوربین ها و عکاسان حرفه ای تری استفاده می کنند.

از دومین روز اشغال شهر موصل، تکفیری ها فقط به خبرنگاران الجزیره، العربیه و بی بی سی، اجازه ورود به مناطق تحت سلطه خود در نینوا را می دهند و این شبکه ها نیز با تهیه گزارش هایی می کوشند ضمن آرام و امن نشان دادن شهر، تروریست ها را در حال توزیع مواد غذایی نمایش دهند.

تروریست های تکفیری اخیرا در شهر موصل بازوبندهایی توزیع کرده و به مردم دستور داده اند در هر شرایطی بازوبند را به همراه داشته باشند تا قابل شناسایی باشند.

روی این بازوبندهای سیاه، یک حرف حک شده که نشان دهنده دین و مذهب او است.

حرف "ر" به معنای رافضی است که شیعیان توبه کننده باید از آن استفاده کنند.

حرف "ن" ابتدای کلمه نصاری است که مسیحیانی که جزیه پرداخت می کنند باید به بازو داشته باشند.

حرف "خ" نیز مربوط به اجسادی است که هنوز از سطح شهر و خانه ها جمع آوری می شوند و حرامیان داعش با آنها با عنوان و حالتی توهین آمیز برخورد می کنند.

جدیدترین عملیات های داعش

جدیدترین عملیات های داعش

 

* تروریست های داعش در شهر رقه سوریه، چند مرد را به صلیب کشیده و سر آنها را از تن جدا کردند. تکفیری ها ادعا کرده اند این افراد برای علویان کار می کردند.

جدیدترین عملیات های داعش

جدیدترین عملیات های داعش

جدیدترین عملیات های داعش

جدیدترین عملیات های داعش

 

 

* با انتشار تصاویر هوایی از مناطق درگیری، داعش تلاش کرد القا کند که به پهپادهای جاسوسی مجهز است.

 

جدیدترین عملیات های داعش

جدیدترین عملیات های داعش

 

 

* دوتاجر کویتی وابسته به داعش که در کار جمع آوری کمک های مالی شیوخ برای داعش و جابجایی پول ها بودند دستگیر شدند.

جدیدترین عملیات های داعش

 

* جدیدترین مدل موشک اندازهای انفرادی در دست تروریست های داعش.

جدیدترین عملیات های داعش

 

* به وقوع پیوستن حوادثی که از زمان تسلط داعش بر نینوا نسبت به آن هشدار داده شده بود. نینوا دارای مهمترین آثار و بناهای تمدن بین النهرین است و تکفیری ها، به بهانه مقابله با شرک آنها را نابود می کنند. دست پروردگان صهیونیسم و آل سعود، دیروز یک بنای بی نظیر باستانی متعلق به دوره آشوریان را با کار گذاری مواد منفجره تخریب کردند. قدمت این بنای زیبا و باشکوه از تخت جمشید نیز بیشتر بود.

داعش افتخار می کند که با یک تیر دو نشان زده و همزمان، مرقد یونس نبی و نقوش کنده کاری شده باستانی را نابود کرده است.

جدیدترین عملیات های داعش

 

 

* در زمان اعلان خلافیت ابوبکر بغدادی، مفتی های وهابی در ده ها صفحه اینترنتی و نشریه، با اشاره به روایات و احکام گزینش شده خود از صدر اسلام، ادعا کردند اطاعت از خلیفه بر همه مسلمین واجب است و حتی اگر بیعت نکرده باشند باز هم باید از خلیفه تبعیت کنند. آنها مدعی هستند که نیازی به رای گیری از همه و بیعت همه نیست و همینکه بر اساس حل و عقد، جمعی از بزرگان خلیفه را انتخاب کنند، او دیگر خلیفه است و اطاعتش بر همه واجب است. پس از اینکه پارلمان اروپا در اقدامی سوال برانگیز، اعلام کرد دولت اسلامی داعش را به رسمیت نمی شناسد، مخالفان داعش گفتند؛ پایه های حل و عقد خلیفه متزلزل شده.

 

جدیدترین عملیات های داعش

منبع:شبکه خبر

کد مطلب: 46009| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۵/۴ ۹:۸:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.