اخبار ضد و نقیض از انتقال جسد صدام به مکان نامعلوم

جهان - فرازنیوز: در حالی که برخی خبرها حاکی از این است که افراد مسلح وابسته به گروه موسوم به نقشبندیه، جسد صدام را از تکریت به محل نامعلومی منتقل کرده­‌اند، یکی از نزدیکان صدام گفت در قبر اوهیچ گونه نشانی در این خصوص دیده نمی­‌شود.
کد مطلب: 46227| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۵/۷ ۱۸:۴۹:۱۰| نسخه چاپی
اخبار ضد و نقیض از انتقال جسد صدام به مکان نامعلوم

 

به گزارش فرازنیوز، یک منبع آگاه در تکریت اعلام کرد که افراد مسلح وابسته به گروه نقشبندیه، جسد صدام حسین را از زادگاه او در این شهر به مکان نامعلومی منتقل کردند، اما یکی از نزدیکان صدام نیز با تکذیب این خبر گفت که هیچ نشانی در این باره در قبر صدام مشاهده نمی­ شود.

 

این منبع با بیان اینکه افراد مسلح جسد صدام را از زادگاهش در العوجه واقع در جنوب تکریت به مکان نامعلومی منتقل کردند، گفت: دلایل متعددی برای این اقدام اعلام شده است از جمله اینکه اعضای نقشبندیه اعلام کردند که با توجه به درگیری­های شدید و بمباران روستای العوجه و نیز ترس از حمله احتمالی داعش به قبر صدام و تخریب آن، جسد او از این محل به جای دیگری منتقل شد.

قبر صدام

در این میان خبرگزاری سومریه نیوز عراق نیز به نقل از یکی از نزدیکان صدام که خواست نامش فاش نشود، با تکذیب این خبر تاکید کرد که «ما با عنوان پسرعموها و عشیره صدام اجازه چنین کاری را نخواهیم داد».

به گفته وی، تعداد زیادی افراد مسلح از نزدیکان صدام در اطراف قبر او مستقر هستند تا از تخریب این محل یا انتقال جسد او جلوگیری کنند.

صدام در سال 2006 به دار آویخته شد و جسد او به زادگاهش در روستای العوجه منتقل و به خاک سپرده شد.

کد مطلب: 46227| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۵/۷ ۱۸:۴۹:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶  ,   August 23, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.