راهکارهای جدید امنیتی برای سازمان های ایرانی

دانش و فن آوری - فرازنیوز: راهکارهای منحصر به فرد امنیتی، ذخیره سازی و NAS برای سازمان های ایرانی از طریق راهکارهای وکسو و ایپریوس بکاپ در اختیار سازمان های ایرانی قرار خواهند گرفت.
کد مطلب: 46631| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۵/۱۹ ۱۴:۲۳:۱۰| نسخه چاپی
راهکارهای جدید امنیتی برای سازمان های ایرانی

به گزارش فرازنیوز، بنابراین گزارش راهکارهای wooxo برای حفاظت و اشتراک‌گذاری امن دارایی‌های دیجیتال و Iperius Backup برای پشتیبان‌گیری از اطلاعات برای افزایش امنیت اطلاعات سازمان های ایرانی به بازار عرضه شده‌اند.

وکسو محصول شرکتی فرانسوی است که تخصص آن ارائه نرم‌افزارهای حفاظت و اشتراک‌گذاری امن دارایی‌های دیجیتال سازمانی است. این شرکت راهکارهایی نرم‌افزاری جهت پشتیبان‌گیری، همگام‌سازی، اشتراک‌گذاری فایل و جست‌وجوی اسناد را به سازمان های حرفه‌ای ارائه می نماید. ضمن آنکه پشتیبانی از رایانش ابری حرفه‌ای، رایانش ابری هیبرید و راهکارهای رایانش ابری خصوصی برای رسیدن به حداکثر انعطاف‌پذیری و استفاده از الگوریتم های منحصر به فرد رمزنگاری از دیگر مزایای این محصولات است.

دیگر مزایای راهکارهای سخت افزاری وکسو در ضدآب و آتش بودن، نصب آسان، کلید اختصاصی گاوصندوقی داشتن و کارآیی بالا در انتقال اطلاعات است.

ایپریوس بکاپ نیز یکی از بهترین نرم‌افزارهای پشتیبان‌گیری رایگان است، که نسخه تجاری آن نیز برای سازمان هایی که به امکانات پیشرفته پشتیبان‌گیری نیاز دارند منتشر شده است. نسخه رایگان ایپریوس بکاپ کاربران را قادر می‌سازد تا از هر دستگاه ذخیره‌سازی از جمله NAS، هارد‌های اکسترنال USB، درایوهای RDX و کامپیوترهای متصل به شبکه پشتیبان‌گیری کنند.

ضمن آنکه این نرم‌افزار دارای امکانات زمان‌بندی کامل و ارسال ایمیل است و می تواند از فایل های زیپ شده، پشتیبان‌گیری افزایشی، احراز هویت شبکه و اجرای اسکریپت‌های خارجی نیز پشتیبانی کند.  از دیگر محصولات ایپریوس نیز می توان به نرم افزار پشتیبان گیری از نوار مغناطیسی و ترکیب پشتیبان گیری با سامانه های مجازی سازی نام برد.

شهرام آذرور، مدیر فروش منطقه ای شرکت ارتباط امن می گوید: شرکت های فراکامپیوتر و ارتباط امن با همکاری یکدیگر ارائه کننده انحصاری محصولات فوق در کشور هستند و نمایندگان و مشتریان را در زمینه ارائه محصول و خدمات پشتیبانی یاری خواهند رساند.

 

درباره ارتباط امن

ارتباط امن در سال 1392، با بهرگیری از بیش از 20 سال تجربه مدیران مجموعه در داخل و خارج از کشور، دسترسی سریع و آسان به آخرین تکنولوژی های نوین و پشتوانه مالی مناسب فعالیت خود را در ایران آغاز کرد.

ارتباط امن با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و توسعه‌‌ی فناوری اطلاعات از طریق نمایندگان خود فعالیت و حضور خود را در بازار ایران پرنگتر کرده و به عنوان مجموعه متمرکز بر ارائه و توزیع راهکار های فناوری اطلاعات و امنیت شناخته شده است. ارتباط امن توجه بیشتری به افزایش سرعت ارائه‌ خدمات و کیفیت محصولات خود داشته است.

ارتباط امن در این حوزه ها فعالیت می کند:  راهکار های فناوری اطلاعات ، رایانش ابری و محیط های مجازی / مشاوره به شرکت های ارائه دهنده راهکارهای امنیتی در راستای انتخاب محصول و راهکار مناسب / آموزش دوره های مدیریت و فناوری اطلاعات و ارتباطات / برگزاری سمینارها و کارگاههای آموزشی مرتبط با امنیت فناوری اطلاعات و مدیریت استراتژیک

اطلاعات بیشتر در www.ertebateamn.com

کد مطلب: 46631| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۵/۱۹ ۱۴:۲۳:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶  ,   September 25, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.