تصاویر شب سخت زلزله‌زدگان ایلام

ایران - فرازنیوز: مردم زلزله زده بخش مورموری که در اثر زمین لرزه صبح دوشنبه منازل مسکونی خویش را از دست داده و در خیابان اسکان یافتند دیشب با وقوع توفان گرد و غبار شب سختی را تجربه کردند.
کد مطلب: 46899| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۵/۲۸ ۱۸:۲:۱۰| نسخه چاپی
تصاویر شب سخت زلزله‌زدگان ایلام
به گزارش منابع خبری، در حالی که پس لرزه های کماکان در بخش مورموری و مناطق پیرامونی همچنان ادامه دارد، مردم این مناطق عصر و شامگاه روز دوشنبه نیز با توفان گرد و غبار روبه رو شدند.
 
عصر دیروز ساعت 16 نیز پس از وقوع بیش از 50 پس لرزه خفیف، زمین لرزه ای با قدرت 5.7 ریشتر نیز در بخش موسیان شهرستان دهلران به وقوع پیوست که عمق خرابی ها را دو چندان کرد. 
 
دیروز دمای هوای این مناطق به 50 درجه سانتی گراد رسید و در بعد از ظهر توفان شن و گرد و خاک شهرستان آبدانان را فراگرفته و زندگی مردم زلزله زده که در چادرها اسکان یافته بودند را با مشکل مواجه کرد.
 
همچنین در ساعات پایانی دوشنبه شب نیز زمین لرزه ای قوی در بخش موسیان شهرستان دهلران واقع در 250 کیلومتری جنوب باختری شهر ایلام به وقوع پیوست که 20 زخمی بر جای گذاشت و خسارات زیادی به منازل مسکونی و تجاری این منطقه وارد کرد. عکس های اکبر توکلی عکاس ایرنا، مجتبی حیدری عکاس فارس و سجاد درویشی عکاس مهر از اولین شب پس از زلزله در ایلام را می بینید.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
کد مطلب: 46899| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۵/۲۸ ۱۸:۲:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 21, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.