تصاویر سینماگران در جشن روز ملی سینما

دانش و فن آوری - فرازنیوز: جشن روز ملی سینما عصر دیروز جمعه با حضور اهالی سینما وعلی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در هتل استقلال تهران برگزار شد.
کد مطلب: 47621| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۶/۲۲ ۱۱:۸:۱۰| نسخه چاپی
تصاویر سینماگران در جشن روز ملی سینما
به گزارش فرازنیوز، مراسم جشن روز ملی سینما در حالی عصر دیروز برگزارشد که حضور طیف های مختلف سینمایی در جمع حاضر قابل توجه بود که می‌توان به حضور مسعود ده نمکی و حسین فرح بخش و چهره های تئاتری چون محمد رحمانیان اشاره کرد.
 
در این مراسم «سینما کارت» با حضور علی جنتی وزیر ارشاد فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی و حجت الاسلام و المسلمین سید حسین شاهمرادی دبیر شورای فرهنگ عمومی رونمایی شد
 
پس از رونمایی طرح سینما کارت، سه عدد از این کارت ها به علی جنتی وزیر ارشاد و محمد مهدی عسگرپور و فرهاد توحیدی مدیرعامل و سخنگوی خانه سینما نیز اهدا شد.
 
یکی از نکات قابل تامل در مراسم ضیافت سازمان سینمایی که به مناسبت روز ملی سینما برگزار شد، جمع آوری کسری دیه برای نجات جوان محکوم به اعدام بود که همت فرامرز قریبیان انجام شده و در نهایت مبلغ جمع شده از مبلغ مورد نیاز بیشتر بود.
 
در پایان مراسم علی جنتی و حجت الله ایوبی از محمد مهدی عسگرپور و فرهاد توحیدی برای حمایت از خانه سینما در طول سالهای گذشته تقدیر کردند. عکس های روح الله یزدانی عکاس مهر، عبدالواحد میرزاده عکاس ایسنا، مصطفی قطبی عکاس ایرنا و مسعود ساکی عکاس فارس از این مراسم را در زیر می بینید.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
کد مطلب: 47621| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۶/۲۲ ۱۱:۸:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶  ,   September 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.