جوابيه آموزش و پرورش به يك خبر جنجالی

آموزش و پرورش - فرازنیوز: در پي انتشار خبري به نقل از خبرگزاري كار ايران (ايلنا) با عنوان' جداسازی دانش‌آموزان یک دبستان در تهران ' مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پروش طي جوابيه اي به اين خبر واكنش نشان داد.
کد مطلب: 47872| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۷/۲ ۱۴:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
جوابيه آموزش و پرورش به يك خبر جنجالی

به گزارش فرازنیوز،

متن كامل اين جوابيه به شرح ذيل است:

باسلام و احترام


1- مدرسه مورد نظر در سال گذشته فاقد كلاس هوشمند بوده و طرح اين موضوع در خبر مندرج برخي از رسانه ها از اساس كذب مي باشد.

2- با همت ، همياري و مشاركت داوطلبانه اوليا مدرسه تاقبل از تابستان سال جاري ، 11 كلاس از18 كلاس مدرسه مذكور به كلاس هاي هوشمند مجهز شده است وباتوجه به اختياري بودن مشاركت اوليا تاكنون حتي يك شكايت درخصوص اخذوجه جهت تجهيز مدرسه به اداره كل آموزش وپرورش شهرتهران واداره كل بازرسي وپاسخگويي به شكايات وزارت آموزش وپرورش اعلام نشده است.

3- براساس برنامه عمل تنظيم شده توسط مدرسه ، در سال تحصيلي 94-93 مقررگرديده است ، كليه دانش آموزان ازكلاس هاي مجهز به تخته هوشمند به صورت چرخشي و نوبتي بارعايت اصل فرصت هاي برابر وبدون هرگونه تبعيض از امكانات موجود در مدرسه به صورت مساوي بهره مند شوند و طرح موضوع جداسازي از اساس فاقد صحت مي باشد .

وزارت آموزش وپرورش فرصت را غنيمت شمرده و در آستانه بازگشايي مدارس و آغاز سال تحصيلي جديد از تلاش وكوشش اصحاب رسانه در رصد و پوشش اخبار اين وزارتخانه تقدير وتشكر نموده و انتظار دارد كمافي السابق با توجه به حساسيت اخبار در ميان خانواده هاي محترم ، با رعايت اصول صحت ، دقت و امانتداري اين وزارتخانه را در اعتلاي نظام تعليم وتربيت ياري رسانند .

خواهشمنداست طبق قانون مطبوعات و رسانه ها نسبت به درج تكذيبيه اين مركز در آن رسانه اقدام لازم صورت گيرد .


عليرضاجدايي
رئيس مركز اطلاع رساني و روابط عمومي

کد مطلب: 47872| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۷/۲ ۱۴:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 18, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.