نهمین نمایشگاه ایران پلاست آغاز بکار کرد

نفت و نیرو - فرازنیوز: نهمین نمایشگاه ایران پلاست به عنوان بزرگترین رویداد نمایشگاهی صنعت پتروشیمی ایران آغاز به کار کرد.
کد مطلب: 47910| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۷/۳ ۱۵:۶:۱۰| نسخه چاپی
نهمین نمایشگاه ایران پلاست آغاز بکار کرد

به گزارش فرازنیوز، نهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست صبح امروز (پنجشنبه٣ مهر) با حضور بیژن زنگنه وزیر نفت، محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت معدن و تجارت، عباس شعری مقدم معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران ارشد صنعت پتروشیمی و فعالان این صنعت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران به طور رسمی آغاز به کار کرد.

روز نخست این نمایشگاه ویژه بازدید متخصصان است. متقاضیان بازدید در این روز می توانند با مراجعه به سایت نمایشگاه و پر کردن فرم مربوط و همراه داشتن پرینت آن در این روز و سایر روزهای برگزاری نمایشگاه به صورت رایگان از این نمایشگاه بازدید کنند.

بر پایه این گزارش در این دوره رکورد میزان حضور تعداد شرکتها در نمایشگاه شکسته شد.در نمایشگاه امسال ٧٦٠ شرکت داخلی و خارجی از ١٣ کشور جهان حضور دارند.

 کشورهای ایتالیا، اتریش، ترکیه، تایون، کره جنوبی، چین و هند به صورت پاویون و کشورهای انگلستان، آلمان، اسپانیا، یونان، هلند و امارات به صورت مستقل در نهمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران پلاست حضور خواهند داشت، ضمن آن که دراین دوره فضای اختصاص داده شده به شرکتهای خارجی نسبت به دوره گذشته رشد چهار برابری را نشان می دهد.

هم اندیشی با حضور مصرف کنندگان و تولید کنندگان مواد اولیه پتروشیمی، مدیران ارشد سازمان بورس کالا و وزارت صنعت، معدن و تجارت با موضوع نحوه عرضه مواد اولیه از برنامه های جانبی روز نخست نهمین نمایشگاه ایران پلاست است. در این مراسم عباس شعری مقدم، معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی و خسروتاج، قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت حضور دارند.

برگزاری سمینار "آینده دنیای پلاستیک" توسط سه شرکت خارجی از کشورهای اتریش و آلمان برنامه حاشیه ای روز دوم این نمایشگاه است. در این مراسم آخرین دستاوردها و فناوریهای روز جهان در حوزه تزریق پلاستیک و ماشین آلات حوزه پلیمر و پلاستیک معرفی می شود.

این گزارش می افزاید: سمینار پلی هیومن و با شعار " آیا دوست دارید ٢٠٠ سال یا بیشتر زندگی کنید؟" توسط پرفسور طلایی، دانشمند ایرانی مقیم ژاپن در زمینه آخرین دستاوردهای بشر برای ساخت اعضای بدن با مواد پلیمری در روز سوم این نمایشگاه برگزار می شود.

کد مطلب: 47910| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۷/۳ ۱۵:۶:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 17, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.