عجیب ترین شیوه‌های قاچاق در جهان! + تصاویر

جهان - فرازنیوز: قاچاقچیان برای قاچاق کالاهای خود، گاهی روش‌ های عجیب و غریبی را ابداع می کنند که در کمتر جایی دیده شده است. عکس هایی ببینید از برخی از این روش های عجیب قاچاق.
کد مطلب: 47966| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۷/۶ ۲۱:۱۷:۱۰| نسخه چاپی
عجیب ترین شیوه‌های قاچاق در جهان! + تصاویر

به گزارش فرازنیوز، پایگاه انگلیسی " اینترنشنال بیزنس اینسایدر"، مواردی از عجیب ترین شیوه هایی را که قاچاقچیان در سطح جهان به آن متوسل شده اند، منتشر کرده است:

1- عروسکی که در داخل آن سلاح کمری جاسازی شده است


اداره امنیت انتقال TSA در فرودگاه " تی اف گرین ایرپورت " T.F. Green Airport  شهر وارویک در ایالت رودایلند آمریکا یک تفنگ را توقیف کرد که درداخل عروسکی جاسازی شده بود که معرف شخصیت کارتونی " دیزنی"  معروف به میکی موس بود.

قاچاق های عجیب

2 – شیرینی هایی که در داخل آن پول جاسازی شده بود


اداره گمرک آلمان نیز در راستای طرح مبارزه با پولشوئی درجریان برگزاری همایش سالانه خبرهای آماری این اداره که سال 2012 در برلین پایتخت آلمان برگزار شد، تصویری را منتشر کرد که درآن یک قاچاقچی، اسکناس ها را داخل شیرینی های معروف فرانسوی " کرواسان " جاسازی کرده بود.

قاچاق های عجیب

3 – عروسک "آقای سیب زمینی" که با قرص های روانگردان پر شده بود


مرکز پست اداره گمرک استرالیا در شهر سیدنی، از قاچاق مقادیری زیادی از داروهای نشاط آور اکستاسی Ecstasy خبر داد. این داروها در داخل عروسک معروف به " آقای سیب زمینی " Mr. Potatohead جاسازی شده بود.

قاچاق های عجیب

4 – توپ مملو از سیگار


براساس گزارش واصله از وزارت دارایی در برلین پایتخت آلمان، یک نیروی پلیس در اداره گمرک آلمان، مقادیری زیادی از پاکت های سیگار قاچاق شده به آلمان را در داخل یک توپ فوتبال کشف و ضبط کرد.

قاچاق های عجیب

5 – کوکایین در داخل تخم مرغ شانسی!


مرکز اجرایی مهاجرت و گمرک در آمریکا، مقادیر زیادی کوکائین را که در داخل "تخم مرغ شانسی تقلبی!" جاسازی شده بود، کشف کرد.

قاچاق های عجیب

6- مسئولان گمرک استرالیا 5 کیلوگرم از کوکائین را کشف و ضبط کرده بودند که درداخل یک درب چوبی وارد شده از مکزیک جاسازی شده بود.

قاچاق های عجیب


7 - لاک پشت های تقلبی


یکی از افسران مرکز گمرک تایلند تعداد زیادی لاک پشت تقلبی را از مردی که مدعی شده بود قرار است دریک نشست خبری دربانکوک پایتخت تایلند شرکت کند، در فرودگاه کشف کرد.
 

قاچاق های عجیب
 
8 – مرد فراری در داخل ساک مسافرتی!


" ماریا ارجونا " - جوان 19 ساله که درارتباط با جرم های مختلف زندانی بود ولی از زندان فرار کرده بود ، درداخل کیفی پنهان شده بود و "جوان رامیرز" دوست دخترش در تلاش بود تا وی را فراری دهد ولی ماموران زندان در شهر شیتومال در مکزیک، حیله وی را خنثی کردند.

قاچاق های عجیب

9 - قورباغه در داخل پاکت های مخصوص نوارهای فیلم


پلیس بلژیک تعدادی قورباغه کمیاب را که از پاناما آورده شده بودند، درداخل پاکت های مخصوص نوارهای فیلم درفرودگاه ملی بروکسل پایتخت بلژیک ضبط کرد.


قاچاق های عجیب
 
10 - مجسمه الاغ قاچاق شده


مرکز اجرایی مهاجرت و گمرک در آمریکا از قاچاق 200 مجسمه باستانی ساخته شده با سنگ سیاه به شکل الاغ و با سنگ سیاه را کشف کرد.

قاچاق های عجیب

11 – دو مار زنده در داخل گلدان


مسئولان گمرک استرالیا 2 مار افعی بسیار بلند را که طول آن به 40 متر می رسید، در داخل گلدانی در مرکز پست بین المللی ملبورن شناسایی کردند.

قاچاق های عجیب


 12 - ماهی های استوایی زنده در دامن زنانه


زنی که سوار برهواپیمایی از سنگاپور عازم  ملبورن در استرالیا بود، 51 ماهی استوائی زنده را در کیسه های حاوی آب قرار داده و در داخل دامن خود پنهان کرده بود که اداره گمرک استرالیا وی را توقیف کرد.

قاچاق های عجیب

کد مطلب: 47966| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۷/۶ ۲۱:۱۷:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶  ,   August 23, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.