از بارکد بردگان جنسی تا سوشی مرگبار + تصاویر

جهان - فرازنیوز: نگاهی به اخبار برخی سایت ها و خبرگزاری های داخلی و خارجی در ۱۰ مهر ۱۳۹۳/ روستای اسلحه سازان/ گفتگو با یک قربانی اسیدپاشی/ اولین عکس منتشر شده از سریال مهران مدیری/ نجات چاق‌ترین زن ایرانی ازمرگ/ مایکروسافت ویندوز ۱۰ را معرفی کرد.
کد مطلب: 48106| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۷/۱۰ ۲۳:۲۴:۱۰| نسخه چاپی
از بارکد بردگان جنسی تا سوشی مرگبار + تصاویر

به گزارش فرازنیوز،

روستای اسلحه سازان

روستای اسلحه سازان
Darra Adam Khel نام روستایی در استان خیبر پاکستان است که تمام ساکنان آن به ساخت سلاح مشغول هستند. در این روستا مردم با فلزات قراضه که از کارخانه کشتی سازی به جا مانده و ابزاری ساده مثل مته کوچک سلاح هایی مانند تپانچه، تپانچه خودکار، تفنگ ساچمه ای و کلاشینکف می سازند و در بازار های محلی می فروشند.گفتگو با یک قربانی اسیدپاشی

گفتگو با یک قربانی اسیدپاشی
سیما می گوید: عباس (همسر زن اسیدپاش) دوست برادرم بود که روابط خانوادگی محدودی با ما داشت و چون برادرم راننده آژانس او بود، هر از‌ گاهی به منزل ما رفت و آمد می‌کردند. بخاطر همین رفت و آمدها، همسرش تصور می‌کرد، عباس مرا برای ازدواج انتخاب کرده و دوست دارد. طوری که حدود یکی دو ماه با من تماس تلفنی داشت و هر بار از من می‌پرسید می‌خواهی با شوهرم ازدواج کنی؟ من هر بار تاکید می‌کردم و می‌گفتم: من هیچ ارتباطی با شوهرت ندارم و راجع به من فکرهای اشتباه و قضاوت بیجا نکن و به خانه شوهرت برگرد و به زندگیت ادامه بده، چون از مدتی قبل با همسرش قطع رابطه کرده بود و در منزل پدرش زندگی می‌کرد. بغض گلوی سیما را می گیرد ولی می‎گوید: «پری‌سیما» هرروز با من تماس می‌گرفت و به من فحش و ناسزا می‌داد. به مادرم توهین می‌کرد و حتی تهدیدم می‌کرد که می‌کشمت اما من هربار تلفن را قطع می‌کردم و بارها تلفن را به مادر و برادرم می‌دادم تا آنها با وی صحبت کنند اما حرف نمی‌زد تا اینکه روز حادثه لحن صحبت‌هایش با من تغییر کرد و با محبت و مهربانی با من حرف ‌می‌زد. می‌گفت «عزیزم من دوستت دارم، می‌خوام ببنیمت، تو خیلی خوبی، تو خیلی مهربونی...» می گفت : دیگر شوهرش را دوست ندارد و می خواهد با فرد دیگری ازدواج کند، می گفت به خاطر من از همسرش جدا نشده است. اشک سیما جاری می‎شود در چشم‌هایی که حالا دیگر سویی ندارد. از او می خواهیم برای بدتر نشدن وضع چشم‌هایش دیگر ماجرای آن روز را ادامه ندهد اما او می گوید: « من گناهی نکرده ام ولی آبرویم را از دست دادم، زیبایی‌ام رفته و سرنوشت و آینده ای ندارم» انگار می خواست بدون اینکه لحظه ای از آن روز ناگفته بماند همه ماجرا را برایمان بازگو کند. سیما با اشک جاری روی گونه‌های سوخته‌اش ادامه داد: روز حادثه با خودم قرآن به همراه برده بودم و برایش قرآن خواندم. به همان قرآن هم قسم خوردم که رابطه و احساسی نسبت به همسرش ندارم و دارد اشتباه می‌کند. حدود یک ساعت با ملایمت و خوبی با هم گفت‌و گو کردیم. روز حادثه به همراه خاله اش در پارکی در نزدیکی میدان اصلی شهر (میدان امام حسین) با هم دیدار کردیم. پری‌سیما می‌گفت «می خواهم با شوهرم تماس بگیرم تا به همراه خواهر شوهرهایم در اینجا حاضر شوند و به من ثابت کنند که با تو رابطه ای نداشته است.» خیلی با پری سیما حرف زدم تا به زندگی با همسرش ادامه بدهد. او گفت: بعد از اینکه شوهرم آمد و مطمئن شدم خبری نیست با وی خواهم رفت. حتی گفت، شب به خانه شما می‌آییم که همه سوء تفاهم ها بر طرف شود.» من هم به او گفتم « امشب ما مهمان داریم اما فردا ظهر ناهار درست می‌کنم با شوهرت به منزل ما بیایید.
سیما تکرار می‌کند «من ازش خواستم به شوهرش بدبین نباشد و به زندگیش برگردد اما در همین لحظه خاله اش چند بار تذکر داد که پری سیما زودتر کارت را انجام بده، بریم. وقتی پرسیدم منظورت چیه از اینکه هربار تکرار می‌کنی کارش را انجام دهد؟ گفت: می‌خواهم زودتر حرف‌هایتان را تمام کنید تا برویم و درحالی که پری سیما با من حرف می‌زد، خاله اش بی تاب و بی قرار بود. سیما ادامه می دهد: وقتی عباس شوهر «پری‌سیما» به همراه 3 خواهرش بعد از یک ساعت آمدند، در فاصله‌ای دورتر از ما روی نیمکت نشستند. در همین حین زمانی که پری سیما با دو خواهر شوهر داشت روبوسی و احوالپرسی می‌کرد، یکی از خواهرشوهرها و خاله‌ها مقابل دید مرا گرفتند و یک آن دیدم ماده ‌ای به صورتم پاشیده شد که تمام صورتم سوخت و چشمانم را آتش زد. وقتی با دست صورتم را گرفتم و چرخیدم دوباره اسید را به پشتم پاشید، به طوری که تمام کمرم هم سوخت! سیما می گوید: حدود 7 الی 8 دقیقه فریاد می زدم و از عباس و پری سیما کمک می خواستم اما چون سوختگی بود هیچ کس نزدیکم نمی شد کسی حتی دست به من نمی زد تمام لباس هایم ذوب شده بود چشمانم، پوست بدنم و همه اعضا و جوارحم می سوخت تا اینکه عباس مرا در چادری پیچید و به بیمارستان رساند که در همان جا پلیس از او پرسید چه کسی اسید پاشیده و او همسرش را معرفی کرد! پلیس عباس را هم بازداشت کرد و همان شب مرا به بیمارستان طالقانی اهواز منتقل کردند.


اولین عکس منتشر شده از سریال مهران مدیری

اولین عکس منتشر شده از سریال مهران مدیری
درحالی که «مهران مدیری» سریال جدید خود را روز شنبه کلید می‌زند، روابط عمومی این پروژه اولین تصویر از سریال را در اختیار رسانه‌ها قرار داد. این تصویر متعلق به عکسبرداری مهران مدیری از ماسک صورت سیامک انصاری است که برای استفاده در سریال ساخته شده است.


نجات چاق‌ترین زن ایرانی ازمرگ

نجات چاق‌ترین زن ایرانی ازمرگ
روز گذشته یک شهروند کرجی با اورژانس تماس گرفت و تقاضای کمک فوری کرد اما وقتی نیروهای اورژانس به بالین بیمار رسیدند با چاق‌ترین زن ایرانی مواجه شدند. به گفته این بیمار، چند ماه پیش که به روی باسکول رفته بود، ۲۰۰ کیلوگرم وزن داشته است اما در این مدت که خود را وزن نکرده نیز مقدار تقریبی ۴۰ کیلو به وزنش افزوده شده است. تکنسین‌ها که توانایی خارج کردن این زن ۲۴۰ کیلویی از منزل را نداشتند، با آتش نشانی تماس گرفته و از آنها طلب کمک کردند. نیروهای آتش‌نشانی با حضور در صحنه و دیدن این زن ۲۴۰ کیلویی اعلام کردند که امکانات لازم جهت انتقال وی به آمبولانس را ندارند. سرانجام بعد از جدا کردن در خانه از چارچوب و به وسیله یک تخته فرش که چندین مرد قوی هیکل، اطراف آن را گرفته بودند، زن ۲۴۰ کیلویی از منزل خارج شد. بعد از خروج این زن از خانه، مشخص شد که این خانم ۲۴۰ کیلویی در خودروی آمبولانس نیز جا نمی شود بنابراین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل اعزام شد و وی را به بیمارستان شریعتی کرج منتقل کردند. به علت شرایط نامساعد این زن ۲۴۰ کیلویی، وی ساعتی قبل با اتوبوس آمبولانس به اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) در تهران منتقل و بستری شد.


غذایی که بدن یک مرد را پر از کرم کرد

غذایی که بدن یک مرد را پر از کرم کرد
مردی آمریکایی به علت معده درد شدید و خارش در سراسر پوست نزد دکتر رفت؛ پس از انجام اسکن از کل بدن، دکتر متوجه شد ده‌ها کرم نواری در بدن او هستند و مشخص شد این مرد به علت خوردن سوشی به این درد مبتلا شده بود. به گفته پزشک، دلیل این بیماری، خوردن سوشی و ماهی خام بود؛ این نوع عفونت می‌تواند به راحتی درمان شود مگر اینکه کرم‌ها به جریان خون یا مغز رسیده باشند. سوشی برنج پخته با سرکه و چندین خوراک دریایی خام، سبزیجات و تخم مرغ است که به صورت سرد خورده می‌شود؛ به علت اینکه برخی از ماهی‌ها ممکن است انگل داشته باشند، ژاپنی‌ها ماهی را به صورت یخ زده استفاده می‌کنند زیرا موجب از بین رفتن انگل‌ها می‌شود.


نصب بارکد بر روی بردگان جنسی

نصب بارکد بر روی بردگان جنسی
 آژانس ملی رسیدگی به جنایت در انگلیس معتقد است که خالکوبی و درج "بارکد" روی بدن انسان‌هایی که قاچاق می شوند، از جمله امور شناخته شده در تجارت جنسی در جهان است. روزنامه انگلیسی "ایندیپندنت" درگزارشی نوشت: اطلاعات واصله از سوی آژانس ملی جنایت در انگلیس نشان می دهد که قربانیان با علایمی که معنای خاصی ندارند، خالکوبی می شوند که این اقدام نشان می دهد که تعامل قاچاچیان انسان با آنان به گونه ای است که گویا کالایی برای خرید و فروش هستند. گزارش های واصله از آمریکا و اسپانیا حاکی از آن است که بر روی بدن زنان فعال در زمینه تجارت جنسی، خالکوبی به نام مسئولان قاچاق و فروش آنان صورت می گیرد. یک زن رومانیایی که کتک خورده بود و برخلاف خواست خود به اسپانیا برده شده بود، به وسیله علامتی شبیه بارکد خالکوبی شده بود و اعداد و ارقامی روی بدن وی حک شده بود که نشان دهنده ارزش مالی است که باید برای آزاد شدن وی پرداخت شود. به نوشته این روزنامه، آژانس جنایت ملی انگلیس تا کنون نمی داند که چقدر می توان از خالکوبی هایی که بر روی بدن های قربانیان صورت می گیرد، استفاده شود؛ قربانیانی که برای فعالیت در زمینه تجارت جنسی به انگلیس می آیند و قیمت هایی بین 200 تا 6000 پوند فروخته می شوند. بر اساس این گزارش، تاجران نیجریه ای از زنانی که به انگلیس آورده شده اند، پرداخت 50 هزار پوند را درخواست کرده اند و این هزینه مدارک و خرج سفر آنان به انگلیس است و از طریق مواد مخدر و شراب و کتک زدن آن ها را وادار به اطاعت از خود می کنند. به گزارش ایندیپندنت، این تاجران از شبکه های اجتماعی در اینترنت و از طریق آگهی های شغلی سعی در جذب قربانیان خود دارند که تعداد آنان در سال 2013 به میزان 22 درصد درمقایسه با سال 2012 افزایش یافته است.

 

مایکروسافت ویندوز 10 را معرفی کرد!

 مایکروسافت ویندوز 10 را معرفی کرد!
روز گذشته مایکروسافت در سانفرانسیسکو، نسخه آینده ویندوز را معرفی کرد؛ ویندوزی که نام آن را Windows 10 گذاشته است، در حالی که همه منتظر ویندوز 9 بودند! در این نسخه از ویندوز با تغییرات و ابزارهای جدید روبه‌رو هستیم که در اینجا آنها را به شما معرفی می‌کنیم.

کد مطلب: 48106| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۷/۱۰ ۲۳:۲۴:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶  ,   August 23, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.