گرد و غبار تهران را فراگرفت

محیط زیست گردشگری - فرازنیوز: آسمان تهران در شرایطی که هواشناسی احتمال بارش باران را پیش بینی می کرد، عصر جمعه مملو از ذرات غبار شد.
کد مطلب: 48126| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۷/۱۱ ۱۸:۴۰:۱۰| نسخه چاپی
گرد و غبار تهران را فراگرفت

به گزارش فرازنیوز، هواشناسی پیش از این وزش شدید باد، گرد و غبار همراه با رگبار، رعد و برق و بارش شدید باران را پیش بینی کرده بود.

 
نیروهای امدادی هلال احمر در استان های قزوین، البرز و تهران برای مقابله با توفان و گرد و غبار شدید به حالت آماده باش عملیاتی درآمدند.
 
سالمندان و کودکان و افرادی از بیماری های ریوی و قلبی رنج می برند در گروه های پرخطر در چنین شرایطی قرار دارند و تا حد امکان به توصیه پزشکان باید از رفت و آمدهای غیرضروری خودداری کنند.
 
شدت گرد و غبار در تهران به حدی است که فاصله دید تا حد زیادی کاهش یافته و ساختمان های بلند مرتبه از فاصله نسبتا دور قابل مشاهده نیست.
 
به گزارش اداره کل هواشناسی استان تهران براساس بررسی و تحلیل نقشه های پیش یابی و تصاویر ماهواره ای هواشناسی، امروز آسمان تهران نیمه ابری با وزش باد و بتدریج افزایش ابر و در ارتفاعات رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود.
 
براساس پیش بینی های اداره کل هواشناسی استان تهران، فردا -12 مهر ماه - آسمان استان تهران کمی ابری، ورزش باد در ارتفاعات و بارش پراکنده پیش بینی خواهد شد.
 
بر اساس این گزارش ورامین با 31 درجه سانتی گراد بیشترین دمای امروز استان تهران و امین آباد فیروزکوه با 16 درجه سانتگراد کمترین دمای استان را به خود اختصاص دادند.
 
بیشترین دمای امروز ( جمعه) تهران به 29 درجه سانتیگراد و کمترین دمای پایتخت 17 درجه پیش بینی می شود.
 
کد مطلب: 48126| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۷/۱۱ ۱۸:۴۰:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷  ,   September 21, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.