انتشار اولین گزارش سالانه مسئولیت اجتماعی شرکتی در ایران

دانش و فن آوری - فرازنیوز: همراه اول برای تخستین بار در ایران، با انتشار گزارش سالانه مسئولیت اجتماعی شرکتی(CSR)سال 1392 که بر اساس استاندارد بین المللی گزارش دهی(GRI) تدوین شده است، نشان داد در زمینه عمل به مسئولیت های اجتماعی نیز پیشتاز است.
کد مطلب: 48248| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۷/۱۶ ۱۴:۶:۱۰| نسخه چاپی
انتشار اولین گزارش سالانه مسئولیت اجتماعی شرکتی  در ایران

به گزارش پایگاه خبری"فراز"  در این گزارش، اقدامات همراه اول در سال 1392 در زمینه حفاظت از محیط زیست، همکاری با سازمان های خیریه و نهادهای آموزشی، آگاه سازی جامعه و همکاری با رسانه ها درجهت شفاف سازی اقدامات تشریح شده است.

 

همچنین شرکت ارتباطات سیار ایران در جهت عمل به مسئولیت های اجتماعی خود اقدام به ایجاد بخش مسئولیت های اجتماعی شرکتی کرده است.

 

همراه اول با توجه به چشم انداز خود به عنوان «محبوبترین شرکت ایرانی»، اقدام به تدوین استراتژی برای رسیدن به توسعه پایدار و دستیابی به اجرای کامل مسئولیت اجتماعی شرکتی کرده است.

 

همراه اول با فراهم سازی بستر جمع آوری کمک های مردمی از طریق پیامک، تاکنون توانسته است کمک های قابل توجهی برای موسسات مردم نهاد از جمله برای زلزله زدگان، بیماران ام.اس، سازمان بهزیستی، انجمن کلیوی و ... جمع آوری کند.

 

همچنین همراه اول در راستای مسئولیت های اجتماعی شرکتی خود جهت فرهنگ سازی مصرف بهینه کاغذ، با ایجاد کمپین «همراه طبیعت» اقدام به حذف قبوض کاغذی غیر ضروری کرده است.

 

طرح پاکسازی کوهستان، حمایت از برنامه هفته ملی دیابت و کمپین روبان آبی، حمایت ازبرگزاری ازدواج دانشجویی 500 زوج جوان، حمایت از طرح توسعه حرم مطهر حضرت علی از دیگر اقدامات همراه اول در جهت عمل به مسئولیت های اجتماعی شرکتی است.

کد مطلب: 48248| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۷/۱۶ ۱۴:۶:۱۰| نسخه چاپی
یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶  ,   September 24, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.