اشتباهاتی که پرسپولیس را به باتلاق برده

ایران - فرازنیوز: اتفاقاتی که در پرسپولیس رخ می‌دهد و شرایط این تیم را هر روز بحرانی تر می‌کند ریشه در انتخاب اشتباه هیات مدیره‌ای دارد که از روز اول جنگ قدرت داشتند و اختلافاتشان اظهر من الشمس بود! درواقع جمع آن اضداد کاری کرده که هر هفته یک بحران برای پرسپولیس رخ می‌دهد و هرکدام از بحران‌ها هم سنگین‌تر از بحران قبلی است!
کد مطلب: 48519| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۷/۲۷ ۷:۲:۱۰| نسخه چاپی
اشتباهاتی که پرسپولیس را به باتلاق برده

به گزارش فرازنیوز، وسط ماجراهای جهانشاهی و موساد و ...برای پرسپولیس و فراخوان مسئولان این تیم و البته مسئولان وزارت ورزش به مجلس برای توضیحات و شایعه استیضاح وزیر که این روزها به گوش می‌رسد، یک نکته برای پرسپولیس مغفول مانده و آن این است که این تیم هر چه بیشتر برای برون رفت از بحران می‌کوشد کمتر نتیجه می‌گیرد تا جاییکه حتی  مسئولان این تیم هنوز نتوانسته‌اند مدیرعامل انتخاب کنند!

در واقع اختلاف نظرها آنجا در پرسپولیس آنقدر فراوانی دارد که هیچ حرکت رو به جلویی دیده نمی شود و انگار امیدی هم به بهبود شرایط نیست و بدتر از همه این است که مسئولان این تیم هرچه بیشتر می کوشند کمتر به نتیجه می رسند و انگار این تیم در باتلاق گرفتار شده و دست و پا زدن‌هایش تنها منجر به بیشتر فرو رفتن می‌شود.

از ابتدای فصل پرسپولیس را مرور کنید؛ از دست دادن سیدجلال و پولادی و خلعتبری و ... را به یاد بیاورید تا برسید به برکناری غیرمحترمانه علی دایی و باز محرومیت صادقیان و استعفای رحیمی و عدم نتیجه گیری برای انتخاب مدیرعامل و حالا هم نشستن و مذاکره کردن با عنصر ضد انقلاب دور یک میز!

اشکال کار کجاست که کوشش بیشتر سرخ‌ها همیشه نتیجه معکوس می دهد؟ اشکال کار کجاست که سرخ‌ها حتی نمی توانند یک مدیر عامل انتخاب کنند! اشکال کار دقیقا کجاست؟ برای ریشه یابی این معضل‌ها باید به ابتدای فصل برگردیم یعنی آن روزها که هیات مدیره انتخاب می کردند، هیات مدیره ای با جمع اضداد!

خادم آن روزها خیلی کوشید تا فضا را به گونه‌ای جلوه دهد که هواداران دو تیم از واگذاری ها به این شکل خوشحال باشند و از افشای لیست حقوق بازیکنان در اوج کورس مسابقات که منجر به از دست رفتن جام برای هر دو تیم حاضر در کورس شد دور بماند اما نتیجه آن واگذاری چه بود؟ امروز بهتر می توان آن واگذاری را قضاوت کرد نتیجه اش  نهمی پرسپولیس شده و تغییراتی که هنوز به نیم فصل نرسیده انجام شده  و البته مذاکره با موسادی‌ها که کار را به مجلس و شورای امنیت ملی کشانده و دومی استقلال با اختلاف چهار امتیاز نسبت به تراکتور!!

از همان روز اول می توانستید حدس بزنید که در پرسپولیس این جمع اضداد نمی توانند تصمیمات واحدی بگیرند و تازه پرسپولیس شانس آورد که راه آهن فروخته شد و استیلی و زادمهر رفتند وگرنه با آن هیات مدیره شاید اوضاع از این هم که هست بدتر بود و مثلا پرسپولیس جزو فانوس به دستان ته جدول بود!

تیمی که مدیرعامل ندارد و رئیس هیات مدیره اش با موازی کاری با سرپرستی که انتخاب کرده جلو می رود نتیجه اش نباید بهتر از این شود که امروز شده است. بازی با رئال قرار بود نمایشی باشد برای بزرگی پرسپولیس و خروج از تحقیر کنونی اما نتیجه اش از قبل هم بدتر شد و حالا همه نشسته اند تا ببینند هیات مدیره کی و چه زمانی باز هم عوض می شود و جواب وزارت در این رابطه چیست؟ وزارتخانه‌ای که خودش این تیم را انتخاب کرده و پرسپولیس را به دست اینها سپرده است!

منبع: مهر

کد مطلب: 48519| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۷/۲۷ ۷:۲:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸  ,   April 23, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.