ادای احترام آندو تیموریان به حضرت عباس (ع) + عکس

دين و مذهب - فرازنیوز: آندرانیک تیموریان(تیموتیان)،بازیکن بااخلاق تیم ملی که از بازیکنان مسیحی و مؤفّق فوتبال ایران است ، با ادای احترام به قمر بنی هاشم، حضرت عبّاس (ع)، وجهی دیگر از لطافت روح آزاده ی خویش را نشان داد.
کد مطلب: 48831| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۸/۱۴ ۱۲:۰:۱۰| نسخه چاپی
ادای احترام آندو تیموریان به حضرت عباس (ع) + عکس

به گزارش "پایگاه خبری "فراز"، آندرانیک تیموریان، بازیکن خوش استیل تیم استقلال ، با انتشار عکسی ، مراتب احترام و ارادت خویش را به سقّای بزرگ کربلا و سمبل وفا و صفا و آزادگی نشان داد ؛چرا که عشق به آزادگی و ستایش آزادگان راستین طریق حقّ و عدل ، کیش و مذهب نمی شناسد و هرکجا دلی زنده و قلبی بی زنگار باشد ، پرتو  نورانیّت حقیقت در او  تابیدن خواهد گرفت و  انسان مصفّا، صفای وجودی خویش را نشان خواهد داد.

برمبنای این گزارش، آندرانیک با نگاشتن "یا ابوالفضل " در توضیح عکسش، نشان داد که ایرانیان از هر کیش و آیین، مشترکات ذهنی و  قلبی و عاطفی بسیاری با هم دارند ؛ مشترکاتی که از ذات حقیقت و دریافت های راستین می آید نه از تعصّبات وهمی قومی.و به سبب همین سعه ی وجودی و حُسن خُلقی است که در تمام طول اعصار و ادوار چنین برادرانه و مهربانانه  در صلح و دوستی در کنار هم زیسته اند و در برابر دشمنان مشترک، حسّ و   همّی مشترک داشته اند. باری او  حضرت ابو الفضل (ع) را دوست دارد ، همچنان که ما مسلمانان، حضرت موسی(ع) و حضرت عیسی(ع) را. چرا که در حقیقت ذات دین خدا دشمنی و تشتّت نیست.ادای احترام آندرانیک تیموریان  به حضرت عباس + عکس 

کد مطلب: 48831| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۸/۱۴ ۱۲:۰:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶  ,   August 24, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.