با حضور دکتر طیب نیا برگزار شد:

مراسم معارفه و تکریم مدیران وزارت اقتصاد

اقتصاد ایران - فرازنیوز: مراسم معارفه و تکریم معاون جدید و سابق توسعه مدیریت و منابع و مدیرکل دفتر وزارتی وزارت امور اقتصادی و دارایی با حضور دکتر علی طیب نیا، معاونین، مدیران ستادی و استانی این وزارتخانه در محل سالن مدرس برگزار شد.
کد مطلب: 49958| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۹/۱۰ ۱۵:۲۸:۱۰| نسخه چاپی
مراسم معارفه و تکریم مدیران وزارت اقتصاد

به گزارش پایگاه خبری"فراز" وزیر اقتصاد در این مراسم با تشبیه خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دو امدادی گفت: در جمهوری اسلامی ایران مدیران تمام تلاش خود را برای انجام وظیفه بکار می گیرند و سپس ادامه آن وظیفه را به دیگری واگذار می کنند.

 

وی تصریح کرد: البته واگذاری وظیفه به دیگری به معنای کناره گیری از خدمت نیست بلکه ادامه تلاش در سنگری دیگر می باشد.

 

طیب نیا با بیان اینکه جلسه امروز نه تودیع است و نه معارفه خاطرنشان کرد: برای آقای صادقی گلمکانی از واژه تکریم استفاده شده و بر این اساس قرار نیست از ایشان جدا شویم.

 

وزیر اقتصاد با ابراز خرسندی از همکاری با صادقی گلمکانی طی پانزده ماه گذشته، وی را فردی پاکدست، وارسته، با تدبیر، متدین و پایبند به اصول و ارزشهای انقلابی دانسته و ایشان را یک مدیر جهادی توصیف کرد.

 

طیب نیا افزود: امیدوار و علاقه مندم در آینده کماکان از خدمات ایشان در سمت مشاور وزیر بهره مند شویم.

 

در ادامه این مراسم معاون هزینه و خزانه دار کل کشور به نمایندگی از سوی شورای معاونین وزارتخانه از سی سال تلاش مستمر، خدمات صادقانه و انجام وظیفه با نهایت تدبیر و پاکدستی صادقی گلمکانی تقدیر کرد.

 

گفتنی است در این مراسم معاون جدید توسعه مدیریت و منابع با قدردانی از زحمات مدیریت قبلی این معاونت از حسن اعتماد وزیر اقتصاد به وی تقدیر کرد.

 

شرفشاهی افزود: صادقی گلمکانی سرمایه ارزشمندی برای وزارتخانه بود و امیدواریم همچنان از توانمندی های ایشان بهره مند شویم.

 

همچنین صادقی گلمکانی با تأکید بر دور بودن از حاشیه ها اظهار داشت: باید با دوستی و مودت کارها را به پیش ببریم چون در حال حاضر کشور به خدمت نیاز دارد.

 

معاون اسبق توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: برای رسیدن به افق 1404 باید بصورت جهادی کار کنیم، زیرا چشم امید دولت، مجلس و همه مردم ایران به این وزارتخانه است.

 

وی با تشکر و قدردانی از همراهی و همکاری مجموعه همکاران ستادی و استانی وزارت امور اقتصادی و دارایی، برای معاون جدید توسعه مدیریت و منابع آرزوی موفقیت کرد.

 

در بخش دیگری از این مراسم سیدمحمدحسینی به عنوان مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی ضمن تقدیر از حسن اعتماد وزیر اقتصاد به وی، ابراز امیدواری کرد، بتواند توفیق خدمت در انجام وظیفه محوله را داشته باشد.

 

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از خدمات احمد صادقی گلمکانی تقدیر شد.

کد مطلب: 49958| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۹/۱۰ ۱۵:۲۸:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸  ,   April 23, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.