خواب اعضای خانواده را کنترل کنید!

تازه های علمی - فرازنیوز: تمام گجت هایی که تا پیش از این ساخت شده بودند تنها قادر به کنترل خواب یک نفر بودند اما گجت متفاوتی عرضه شده که از قابلیت کنترل خواب تمام اعضای خانواده برخوردار است.
کد مطلب: 50753| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱۰/۲۲ ۱:۳۶:۱۰| نسخه چاپی
خواب اعضای خانواده را کنترل کنید!

به گزارش فرازنیوز، نسل جدید و متفاوتی از گجت های پوشیدنی در راه هستند تا بتوان استفاده از گجت ها را دستخوش تغییرات گسترده تری کرد تا از تک بعدی بودن خارج شوند. یکی از این گجت ها، گجتی است که خواب اعضای خانواده را گزارش می دهد. والدین معمولا زمانی که فرزندانشان خواب بوده و در اتاق دیگری به سر می برند، نگران هستند که مبادا فرزند یا فرزندانشان از روی تخت به زمین می افتند، در خواب دچار کابوس شوند یا حمله ناگهانی به آنها دست بدهد.
 
اکنون مخترعان گجت متفاوتی را طراحی کرده اند که می تواند خواب تمام اعضای خانواده را به یک نفر گزارش دهد و بدین ترتیب می توان خواب فرزندان و تمامی اعضای خانواده را تحت کنترل داشت و در صورتی که در خواب با مشکلی مواجه شوند به کمک آنها شتافت. این دستگاه با کمک چندین گجت کوچک کنترل می شود و هر یک از گجت ها را می توان در کنار تخت یکی از فرزندان قرار داده و با کمک سنسوری که داخل گجت قرار گرفته، تمام اطلاعات به اپلیکیشنی که روی اسمارت فون یا تبلت اصلی قرار گرفته، ارسال می شود.
 
استراحت بچه ها در اتاق خودشان به معنای این نیست که آنها خواب هستند، گاهی اوقات رفتارهایی از آنها سر می زند که می تواند باعث آسیب به بدنشان شود که با کمک این فناوری می توان این احتمال را نیز پیش بینی کرد. از زمانی که شخص به خواب می رود تا زمانی که بیدار شود، نوتیفیکشن های مختلفی به اسمارت فون ارسال می شود.
 
این گجت برای خانواده هایی که چندین بیمار دارند نیز بسیار مفید و سودمند است تا کمک رسانی به موقع به اعضای خانواده انجام شود. این گجت قادر به تشخیص حرکات شخص، دمای اتاق و ... است که می تواند مفید بوده و در صورت بروز هر گونه مشکلی از آن مطلع شد.

کلید واژه ها: گجت خواب
کد مطلب: 50753| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱۰/۲۲ ۱:۳۶:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.