افتتاح دومین پایانه تاکسیرانی در منطقه 7

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 7 از افتتاح پایانه تاکسیرانی پل روشندلان در این منطقه با هدف بهبود کیفی و کمی خدمات رسانی سیستم حمل ونقل عمومی خبر داد.
کد مطلب: 51060| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱۱/۲۰ ۱۴:۰:۱۰| نسخه چاپی
افتتاح دومین پایانه تاکسیرانی در منطقه 7

به گزارش پایگاه خبری"فراز" امیرحسین حیدرنیا با اعلام این مطلب افزود: این پایانه تا پایان سال تکمیل و آماده سرویس دهی به شهروندان است.


وی یادآور شد: این پایانه با 3خط فعال برای سرویس دهی به مسیرهای سیدخندان، پاسداران و میدان قدس فعال می شود.


حیدرنیا افزود: علاوه بر اقدامات عمرانی، با اجرای عملیات مختلف زیباسازی و بهسازی تلاش می شود تا شهروندان تهرانی تغییرات بصری را در این نقطه پرتردد شهر احساس کنند.


وی با بیان اینکه این طرح با هدف بسترسازی مناسب برای ارتقای سطح خدماتی که به شهروندان اجرا می شود تاکید کرد: رویکرد این طرح برطرف ساختن نواقص و موانعی است که در ارائه خدمات مناسب و مطلوب ایجاد می‌شود.


معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 7 همچنین از اجرای طرح نماسازی خط سفید در این منطقه خبر داد و گفت: این طرح با هدف ساماندهي شبکه معابر و فرهنگ سازي و جلب توجه شهروندان به خطوط و علائم راهنمايي و رانندگي، کاهش سوانح رانندگي و ارتقا ايمني شهروندان اجرا می شود.


وی اظهار داشت: اصلاح خط کشی محوری، گذرگاه عابرپیاده تقاطع ها، عابرپیاده میان تقاطعی، آسفالت، اصلاح هندسی و اصلاح نوشتار از جمله اقداماتی است که در طرح نماسازی خط سفید اجرا می شود.


وی تصریح کرد: آسفالت، خط کشی و اصلاح هندسی خیابان های دماوند به طول 2 هزار و 300 متر، شریعتی به طول 4 هزار و 700 متر و شهید طالقانی به طول 730 متر و اصلاح خط کشی تقاطع های مفتح-طالقانی، بهار-طالقانی، سبلان-دماوند، شریعتی-پلیس و شریعتی-مطهری از جمله اصلاحات خط کشی تقاطع هایی است که در راستای اجرای خط سفید در منطقه انجام شده است.


معاون شهردار منطقه 7 با اشاره به اینکه طرح خط سفید برای هدایت خودر‌وها به حرکت بین خطوط و رعایت حقوق عابران طراحی شده‌ است،خاطرنشان کرد: اصلاح خط کشی تقاطع های مدنی-سبلان،  نامجو-قجاوند، سهروردی-مطهری و سهروردی-خرمشهر از جمله موارد  در دست اقدام است .

کد مطلب: 51060| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱۱/۲۰ ۱۴:۰:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷  ,   February 20, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.