دومیلیون مترمربع از بزرگراه های غرب تهران مرمت و بازسازی شد .

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: معاون فنی وعمران منطقه5 در اشاره به اجرای طرح های عمرانی منطقه گفت: همزمان با بهسازی معابر سطح محلات ،طرح مرمت وبازسازی بزرگراه های غرب تهران دردستور کارقرارگرفت.
کد مطلب: 51113| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱۱/۲۷ ۱۴:۹:۱۰| نسخه چاپی
دومیلیون مترمربع از بزرگراه های غرب تهران  مرمت و بازسازی  شد .

به گزارش پایگاه خبری"فراز"  ،مسعود رضا رئیس دانا ،معاون فنی وعمران منطقه  ضمن اعلام خبر فوق گفت: با توجه به واقع شدن بخش عمده ای ازبزرگراه های غرب تهران در منطقه5 ،عملیات مرمت روکش آسفالت بزرگراه در دستورکار قرار گرفته و تلاش برای مرمت نقاط آسیب دیده این معابر آغاز شده است.

 

وی با بیان آنکه اقدامات مرمتی در بزرگراه ها صورت گرفته است افزود: طی اجرای این طرح  نقاط شناسایی شده توسط سیستم مکانیزه ارزیابی معابر از طریق اجرای عملیات لکه گیری و درزگیری مرمت می شود.

 

معاون شهردار منطقه 5تصریح کرد : با توجه به ویژگی جغرافیایی منطقه وشیب معابر این طرح با هدف مقاوم سازی ترانشه‌های معابر، مقاوم سازی دیوارهای موجود وبهسازی و جلوگیری از بروز حوادث انجام شد.

 

وی افزود: این طرح در بزرگراه‌های محمد علی جناح ، شهید باکری و.... که نیاز به بهسازی و مقاوم سازی داشتند، با احداث دیوار حایل انجام شد.

 

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۵ گفت: با توجه به بافت کوهستانی، شیب زمین، امکان ریزش خاک، رانش ساختمان‌ها و مقاوم نبودن خاک، احداث دیوار سنگی از جمله مهم‌ترین اقدامات عمرانی در راستای بهسازی معابر است .

کلید واژه ها: مرمت بازسازی بزرگراه غرب
کد مطلب: 51113| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱۱/۲۷ ۱۴:۹:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 18, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.